Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Suriyeli Mülteciler Geceyi Kaldırımda Geçiriyorlar

H Çevrimdışı

Hattab Amedi

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Suriyeli mülteciler geceyi kaldırımda geçiriyorlar
Suriyeli-m%C3%BClteciler-geceyi-kald%C4%B1r%C4%B1mda-ge%C3%A7iriyorlar-300x175.jpg

Suriyeli mülteciler geceyi kaldırımda geçiriyorlar Suriye`deki iç savaştan kaçarak Mardin`in Kızıltepe ilçesine sığınan 2 aile, geceyi işyerlerinin önündeki kaldırımlarda yatarak sabahladı. Suriye iç savaşından Halep kentinden sınırı geçerek dün Türkiye’ye...

Suriyeli mülteciler geceyi kaldırımda geçiriyorlar
Suriye`deki iç savaştan kaçarak Mardin`in Kızıltepe ilçesine sığınan 2 aile, geceyi işyerlerinin önündeki kaldırımlarda yatarak sabahladı.
Suriye iç savaşından Halep kentinden sınırı geçerek dün Türkiye’ye sığınan 6 kişilik Suriyeli mülteci aile, Mardin’in Kızıltepe ilçesinde kaldırımın üzerinde sabahladı.

Ahmet Ebubekir ile Berekat Ebubekir kardeşler, eşi ve çocuklarıyla Kızıltepe’nin en işlek caddesinde işyerlerinin önündeki kaldırımlarda karton ve battaniyelerin üzerinde uyuyarak sabahladılar.

Gecenin soğuk havasında kartonların üzerinde yatan çocuklar ve Ahmet Ebubekir’in gözyaşlarına hakim olamaması ise yürekleri dağladı.

Halepte’ki çatışmalardan yaralanan ve tekerlekli sandalyeye mahkûm olan Ahmet Ebubekir ve ailesinin kimler tarafından sınırdan geçirilerek Kızıltepe’ye getirildiği ise öğrenilmedi.
156176.jpg

156179.jpg

156173.jpg

156171.jpg

İLKHA

Geçen bir eve misafirliğe gittim,sahibi dindar biriydi,300 milyara evi almıştı ve halen evi düşemeyi istiyordu,o koca eve eşya yeni alacaktı,400 milyarı geçecek...bir yatak takımını 30 milyara sipariş vermişler...
bir bu habere daldım, birde o ev aklıma geldi...

G Çevrimdışı

gülnisa

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
okuyor,hem günde iki cüz ayriyetende okuyor...

evini güzel güzel düzdüğüne göre; okuduklarını hayata geçiriyor.:(( :((
işte bunlar, dini yalanlayanlar.
komşusu aç iken tok yatanlar.
ben bütün bunları yazıyorum ama, adam bir de böyle biri değilse, vay halime o zaman.
günahı sana olsun . hattab Amedi kardeşim. :))

Üst Ana Sayfa Alt