Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Soru Suriyeliler Sorun Çıkarıyor mu?

S Çevrimdışı

Salim Suheyb

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bu topraklarda Allah ridasi icin ilim ogrenen muslumanca yasayan ve davet yapanla. Bulundugu topraklarda tek yol savasmak oldugu icin dunyasini dusunup kacan namazida orucuda terk edenle (genelleme yapmiyorum zaten hic yapmadim) bir tutulmasi merhametsizlik.

Hakkinizi helal edin amacim cedel degil. Zaten konu suriye ve cihada gelince kapanmasi herkesin isine geliyor.

S Çevrimdışı

Sedat5453

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Sorun bilmiyorum ama çok vurdum duymazlar. Nerde çeker wifi çeker telefon akşama kadar ellerinden düşmüyor. Bazen ekranlarına bakıyorum gözüme çarpıyor çoğunlukla oyun. Dünya umurlarında değil.

Ömer2 Çevrimdışı

Ömer2

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Kardesler neden tartisiyorsunuz biri kendine klavye mucahidi der digeri suriyedenmi geldin der :) vallahi tebessum ediyorum kacanlari bosverin biz kalanlarla hilafet kuruyoruz vallahi sevinin icinde bu sinavdan geri kalanlarin kalpleri mucahidlerle beraber atanlarin kalpleri ile ayni olsun her zaferimizde sevinelim her kacana bu amelden firsattan uzak durdugu icin uzulelim bilselerde yapmazlardi bilmiyorlar.
GENC KARDESLERİME NACİZANE TAVSİYEM hazirliklarinizi kalben imanen yapmalaridir hazir olun bi iznillah kitale hazir olun ribata hazir olun her nefesinizi sehadet icin alin oturanla yuruyen susanla konusan duranla mucadele eden hicbirzaman bir degildir.
Kalbiniz hilafet ve zafer icin ne kadar atiyor yasaminiz ALLAH icin mi ! Bunlari dusunelim bunlari konusalim hepiniz islamin guzide degerli bir bireyisiniz yanlislar olacak elbet bundan ders cikaralim hazir olursaniz her daim bu buyuk zafere size ulasmadan ALLAH size gostermeden vaktinizi tamamlamazsiniz ALLAH icin ALLAH tan isteyin vallahi ALLAH icin seviyorum sizleri akhiler birbirinizi bu konuda heleki su klavye mucahidligimidir nedir boyle seylerle itham etmeyin simdisini klavyeden yazanlar yarinin hak icin kilic sallayanlaridir. Sizi seviyorum yapmayin tartismayin kapansin bu konu yazmayin.

M Çevrimdışı

M. Esma

لا إله إلا الله
İslam-TR Üyesi
Suriyeliler sorun cikariyor diyen biri onu memleketine gore ayirmis olmuyor mu 'suriyeliler' dediginde
Neden genelleme yapilir?
Onun ismi yok mudur?
Bir kisi sorun cikarirsa neden memleketine soylenir?

Ömer2 Çevrimdışı

Ömer2

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
:)

S Çevrimdışı

sabrii_27

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Sorun çıkarıp çıkarmadıklarını bilmiyorum ama yeryüzününde gökyüzününde Allahın olduğunu biliyorum.İslami açıdan islama karşı bi tehdit olsalar zaten islam ülkesi değil burası yani o bakımdan bi tehlike görmüyorum öbür türlü zaten her halktan kötüde çıkıo iyide

K Çevrimdışı

Kozzsoy

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
kaç suriye pkk lısını vatandaş edecez şimdi ? siz ensar muhacir derken eleman çözüm sürecini buzdolabından çıkarıp servis ediyor olabilir . hdp zamanında bu vatandaşlık için az bastırmamıştı akp ye . benimkomşumlada kiracımlada sorunum yok ben seçiyorum da bu tayyipgillerin seçimine falan güvenmem zerrece ,, açıkça söyleyim öyle ben ensarım bu pkk ıda din kardeşim muhacir geççen onu .

Üst Ana Sayfa Alt