Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Tağutların Paris Yürüyüşü - [grafik]

• Konbuyu başlatan #Nurullah
  • Başlangıç tarihi
S.Hamza Çevrimdışı

S.Hamza

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
A Çevrimdışı

Abdullah Yusuf

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
03.jpg

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Yürüyenlerin resimlerinin EN HD halleri ile ilgili link verebilecek var mı.
uğraşmıyayım google kafiriyle:D

muhammed bin ali Çevrimdışı

muhammed bin ali

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Akhiler din nasihattır.Benden bir hatırlatma olsun....
Ebû Saîd Abdurrahman İbni Semüre radıyallahu anh şöyle dedi:

Resûlullah sallallahu aleyhi ve sellem bana şöyle buyurdu:

“Abdurrahman İbni Semüre! Kimseden yöneticilik görevi isteme! Zira bu görev sen istemeden verilirse, Allah yardımcın olur. Eğer sen istediğin için verilirse, Allah’dan yardım göremezsin.

“Bir de bir şeye yemin ettikten sonra başka bir davranışı daha hayırlı görürsen, hayırlı olanı işleyip yeminin için keffâret öde!”

Buhârî, Ahkâm 5, 6, Eymân 1, Keffârât 10; Müslim, Eymân 19, İmâre 13. Ayrıca bk. Ebû Dâvûd, İmâre 2; Tirmizî, Nüzûr 5; Nesâî, Âdâbü’l-kudât 5

E Çevrimdışı

Ebu Ubeyde bin Cerrah

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
E Çevrimdışı

ezmeray

كفى بالموت واعظا
İslam-TR Üyesi
Charlie karikatür dergisinin eski çalışanı:"Ben Charlie değilim.Çünkü ismim Sine.2009'da charlie dergisinde çalışıyordum.Sarkozi'nin oğlunu,maddi çıkarları sebebiyle Yahudileşmesinin karikatürünü çizdim.Dergi benden özür dilememi istedi.Ben reddettim.Beni işten attılar"

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
dr.Hani sibai twitter hasabından:"Fransa daki Rasulullah'a-aleyhissalatuvesselem-hakaret eden ( karikatür dergisine destek)yürüyüşüne iştirak eden Müslümanların ülkelerinin liderlerinin hükmü sorulacak olursa;yürüyüşe katılma esnası ve yürüyüş sonrası MÜRTEDlerdir."
link verebilirmisiniz

Üst Ana Sayfa Alt