Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Takva Haber Ve Celis Ki?

EBU HANİFE Çevrimdışı

EBU HANİFE

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Fransa’nın silahları El Nusra'da! Takva Haber / Haber Merkezi

Haçlı koasliyonun bel kemiklerinden Fransa’nın Suriyeli muhaliflere verdiği silahların yüzde 80’inin el Nusra Cephesi’ne gittiği açıklandı. İddialara göre Fransa için silah dağılımını "tanınmış bir İslamcı" yaptı.

El Meyadin televizyonuna demeç veren Avrupalı bir diplomatik kaynak, Fransa’nın Suriye’de ılımlı diye nitelediği silahlı gruplara verdiği silahların yüzde 80’inin Nusra Cephesi’ne verildiğini söyledi.

Fransa Cumhurbaşkanı François Hollande geçtiğimiz ağustos ayında Suriye’deki silahlı gruplara silah verdiklerini açıklamış ve bu silahların Suriye yönetimine ve İslam Devleti'ne karşı savaşan gruplara verildiğini açıkça söylemişti.

Suriye’de demokrasi için mücadele eden muhalifleri yalnız bırakmayacaklarını belirten Hollande, Fransa’nın silah desteğinin sürdüğünü belirtmiş ve Suriye’de demokratik bir yönetim kurabilecek tek kesimin muhalifler olduğunu söylemişti.

İddialara göre "İslamcı bir şahıs" Esed ve İslam Devleti gruplara silahları dağıtırken, % 80'lik kısmını El Nusra şebekesine verdi.

Kaynak: Meyadin TV

Takva haber kaynagi sia olan bir haberi yayinladi.Isin garibi haber nusranin imajini zedeleyeck bir haber...Nerde fasigin haberini arastirin kaidesi....

Haber kaynagi;
http://www.islamidavet.com/2014/11/...i-silahlarin-yuzde-80i-nusra-cephesine-gitti/

http://www.takvahaber.com/m/?id=574

TekDinİslam Çevrimdışı

TekDinİslam

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Fransa’nın silahları El Nusra'da! Takva Haber / Haber Merkezi

Haçlı koasliyonun bel kemiklerinden Fransa’nın Suriyeli muhaliflere verdiği silahların yüzde 80’inin el Nusra Cephesi’ne gittiği açıklandı. İddialara göre Fransa için silah dağılımını "tanınmış bir İslamcı" yaptı.

El Meyadin televizyonuna demeç veren Avrupalı bir diplomatik kaynak, Fransa’nın Suriye’de ılımlı diye nitelediği silahlı gruplara verdiği silahların yüzde 80’inin Nusra Cephesi’ne verildiğini söyledi.

Fransa Cumhurbaşkanı François Hollande geçtiğimiz ağustos ayında Suriye’deki silahlı gruplara silah verdiklerini açıklamış ve bu silahların Suriye yönetimine ve İslam Devleti'ne karşı savaşan gruplara verildiğini açıkça söylemişti.

Suriye’de demokrasi için mücadele eden muhalifleri yalnız bırakmayacaklarını belirten Hollande, Fransa’nın silah desteğinin sürdüğünü belirtmiş ve Suriye’de demokratik bir yönetim kurabilecek tek kesimin muhalifler olduğunu söylemişti.

İddialara göre "İslamcı bir şahıs" Esed ve İslam Devleti gruplara silahları dağıtırken, % 80'lik kısmını El Nusra şebekesine verdi.

Kaynak: Meyadin TV

Takva haber kaynagi sia olan bir haberi yayinladi.Isin garibi haber nusranin imajini zedeleyeck bir haber...Nerde fasigin haberini arastirin kaidesi....

Haber kaynagi;
http://www.islamidavet.com/2014/11/...i-silahlarin-yuzde-80i-nusra-cephesine-gitti/

http://www.takvahaber.com/m/?id=574

Kesinlikle Başından sonuna kadar haklısın. Bende aynı yorumları yaptım, bende önce davranıp konuyu açmışsın. Haberi okuyunca kim bu meyadin tv dedim, demez olaydım.

Şianın günde 20 tane Işid iftirasını görmeyip Nusraya attıkları iftirayı haber yapmak YORUMSUZ

EBU HANİFE Çevrimdışı

EBU HANİFE

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Kesinlikle Başından sonuna kadar haklısın. Bende aynı yorumları yaptım, bende önce davranıp konuyu açmışsın. Haberi okuyunca kim bu meyadin tv dedim, demez olaydım.

Şianın günde 20 tane Işid iftirasını görmeyip Nusraya attıkları iftirayı haber yapmak YORUMSUZ
Akhim bunlar ne yapmak istiyor anlamis degilim.... boyle yaptikcada bunlarin nasil bir zihniyete sahib olduklarini daha iyi anliyorum.
Bize Furkani indiren Allah swt hamd olsun.

metin öztürk Çevrimdışı

metin öztürk

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
suçlamak,suçlanmak,fitneler,iftiralar,mücahitleri tek sancak altında görmek üzerine edilen dualar,kendi görüşünü ümmetin maslahatının önünde görmeler
mantık hep aynı,ben sünnete uyuyormuyum? evet
diğer görüş sahibi bana uyuyormu? hayır
demekki benden başkası sünnete uymuyor
şeytanı mutlu etmek nekadarda kolay

H Çevrimdışı

Hattab Amedi

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
insan bir kere istikametten koptumu artık devamı çok hızlı gelir..Bunların gözünü düşmanlık hırsı ve gurub taasubu börümüş,dolayısıyla yarın mossad kaynaklı haberleri delil getirseler şaşmamak lazım.