Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Fasik Haber Takvahaberden Bir Iftira Daha

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
takvahaber.jpg

Forumda hala bu fasiklarin sitesinden copy paste yapanlara sesleniyorum, bu sereften yoksun alcak fasiklarin haberleri ile gelip bizimle tartistiyordunuz ya, iste sizlerin saffinda olan fasiklar. Allah sizleri islah etsin, Rabbim bu alcak fasik serefsizlere de hidayet versin.

Bugün dr. Iyad ajan oldu, dün muhaysini yarinde makdisiyle ebu katedeyi ajan yapacaklar ya da mürted ilan edecekler.

Hala bu serefsizlerin sitesinden kopy paste eden olursa burada o kisiyi kinayarak siteden atacagim.

Ebu Yusuf Çevrimdışı

Ebu Yusuf

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bunlar varya Hem KÖPEK HEMDE DEYYUSLAR profil resimlerinde kızlı erkekli karılı kocalı halifenin resmini koymuşlar yani halife göz kırpsa karı elden gidecek o denli deyyuslar yani.!!!

M Çevrimdışı

Muvahhid Mücahid

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bu haysiyetşiz şerefsizler şimdi de şeyh makdisiye iftira atmaya başladılar.Allah bunları helak etsin.Bu nasıl pisliktir.Kalpleri katılaşmış köpekler.

TekDinİslam Çevrimdışı

TekDinİslam

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bunlar varya Hem KÖPEK HEMDE DEYYUSLAR profil resimlerinde kızlı erkekli karılı kocalı halifenin resmini koymuşlar yani halife göz kırpsa karı elden gidecek o denli deyyuslar yani.!!!

Link atsana biz de bir bakalım o bahsettiğin fotoğraflara...

halidvelid Çevrimdışı

halidvelid

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ben işid'in bile bunlardan beri olduğunu düşünmeye başladım :)

Hilafet Sancağı Çevrimdışı

Hilafet Sancağı

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ben işid'in bile bunlardan beri olduğunu düşünmeye başladım :)

öyle zaten ışid bile halkları tekfir etmiyor ama takvahaber onu da yapıyor üstüne yalan da söylüyor.Işid bütün tekfirciliğine ve cinayetlerine rağmen bunlardan daha hayırlıdır.Ama her ikiside(ışid ve takvahaber) aşırılığa kaçtılar Allah her ikisini de ıslah etsin.

Ebu Yusuf Çevrimdışı

Ebu Yusuf

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Link atsana biz de bir bakalım o bahsettiğin fotoğraflara...
faceboka gir orada görürsün yasadığı sehir rakka islam devleti yazan bir sürü kadın erkek zibidi var profil resimleride halifeleri veya başka yakısıklı mucahidler sofi kadın mahmut efendiyi rabıta yapınca dusununce ....... oluyor bunlar yapınca muvahhidlik ve muvahhidelik oluyor.

Geldiğimiz süreçte şunu bir kez daha anladıkki ŞİRK ve SOFİLİK insanların içinden daha tam çıkmamış.:))

Çıkanlara selam olsun.:)

Üst Ana Sayfa Alt