Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Soru Takvim, İmsakiye vb. Üzerinde Ayet Bulunan Kağıtların İmhası Nasıl Yapılmalı?

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Şakird usta bana oradan okkalı bir cin çek. Herkese benden cin @farkındayız'a yook...
:teşekkür. Kullanmıyorum. Cay varsa alirim. Uykum gelmesin. Iyi olur. Of ya. Yine yollara dustum. 400 km yol gidicem tek basima.

Konuyu da iyi dagitmişsiniz bu arada
:teşekkür

A Çevrimdışı

Amelde Hanefi

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Zaten okududuğun zaman bir şey yapamaz fakat dalga geçince ifrit geliyor vücudunu titreme alıyor. bir kere sabah namazını kıldım , oturdum kitap okuyorum birden bir titreme, sonra dehşetli bir korku . ne oloyu lan dedim kendi kendime. saat sabahın dokuzu yattım. uyku uyanıklık arası benim çenemi bir tuttular zorlaya zorlaya tekbir getirdimde anca kurtuldum..

K Çevrimdışı

Kuşçu

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
:teşekkür. Kullanmıyorum. Cay varsa alirim. Uykum gelmesin. Iyi olur. Of ya. Yine yollara dustum. 400 km yol gidicem tek basima.

Konuyu da iyi dagitmişsiniz bu arada
:teşekkür

Akhi direksiyondan mı yazıyorsun? Sakın öyle bir şey yapma, şeytan doldurur sonra.

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Senin ibrede 270 maşallah

A Çevrimdışı

Amelde Hanefi

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Bunu bizzat arkadaşım Abdullah yolcudan dinledi. Bin baz kendisine 100 km den hızlı gitmek caiz değildir demiş. oda içinden şeyh ne anlar araba sürmekten demiş. Bir kız çocuğunu ezmiş.

K Çevrimdışı

Kuşçu

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Zaten okududuğun zaman bir şey yapamaz fakat dalga geçince ifrit geliyor vücudunu titreme alıyor. bir kere sabah namazını kıldım , oturdum kitap okuyorum birden bir titreme, sonra dehşetli bir korku . ne oloyu lan dedim kendi kendime. saat sabahın dokuzu yattım. uyku uyanıklık arası benim çenemi bir tuttular zorlaya zorlaya tekbir getirdimde anca kurtuldum..

İki tokat çaksaydın terbiyesizlere. :d

A Çevrimdışı

Amelde Hanefi

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
ÇAY SENİ SENDEN ALIR
ÇAY SENİ BENDEN ALIR
GECENİN 12 Sİ OLMUŞ
İNSANDA KAFAMI KALIR

DEMİR ALMA VAKTİ GELDİYSE FORUMDAN
BİR HANEFİ KALKAR BU YORUMDAN
SAKIN DEME BANA DUR GİTME
ASLA ÇEVİREMESİN BENİ YOLUMDAN :güller

A Çevrimdışı

Amelde Hanefi

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Halid bin El-velid El-Mahzumi, Resulullah (s.a.v.)'e, şöyle şikayette bulundu: "Ya Rasulullah! Uykusuzluk yüzüden gece uyuyamıyorum." dedi.
Resulullah (s.a.v.) ona şöyle buyurdu: "Yatağına girdiğin zaman şöyle dua et: Allah'ım ey yedi kat göklerin ve gölgelendirdiklerin Rabb'i, ey yedi kat dünyaların ve sırtlarında taşıdıklarının Rabb'i, ey 'şeytanlar'ın ve delalete düşürdüklerinin Rabb'i! Bütün yaratıklarının hepsinin şerrinden, onlardan birinin bana saldırması ve azgınlık etmesinden beni koru! Sen'in himayen altında bulunan kişi azizdir ve senin övgün yücedir. Sen'den başka ilah yoktur. Hak mabud ancak Sen'sin." Tirmîzî C.6, H.no: 3751, s.119.
Diğer rivayette ise başında: Halid geceleri elinde kılıçla dolaşıyordu. bir gün resulallah sav gelerek durumu bildirdi oda sana bir ifrit musallat olmuş ... sonrası yukdaki hadisin devamı

HAMAS Çevrimdışı

HAMAS

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
o kadar konuştuk sonunda yakın akrabamı akşam rahatsız etmişler.Kaşınıyorlar demek ki