Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Tekfirciler ile F Tipinde 2 Yıl

• Konbuyu başlatan #Nurullah
  • Başlangıç tarihi
S Çevrimdışı

sabrii_27

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Benim konuda anlatmak istediğim farkli tabi sakalini kisaltana direk sen kafir oldun demek tekfirciliktir yahut alimleri delilsizce tekfir etmesi. benim anlatmak istediğim sanki islam davasına hizmetten iceri düşenler hep tekfirci sözünde durmaz gel git akilli gibi gösterilmiş.Ben bu asirilikla suclananlari savunma pozisyonunda değilim anlatan icerideki 1 2 kisinin asiriligindan degil butun hepsinin asiriligindan bahsediyor.Ben bundan suphelendim.

y0lcu34 HARİCİSİ Çevrimdışı

y0lcu34 HARİCİSİ

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Benim konuda anlatmak istediğim farkli tabi sakalini kisaltana direk sen kafir oldun demek tekfirciliktir yahut alimleri delilsizce tekfir etmesi. benim anlatmak istediğim sanki islam davasına hizmetten iceri düşenler hep tekfirci sözünde durmaz gel git akilli gibi gösterilmiş.Ben bu asirilikla suclananlari savunma pozisyonunda değilim anlatan icerideki 1 2 kisinin asiriligindan degil butun hepsinin asiriligindan bahsediyor.Ben bundan suphelendim.

Yav kardeşim bütün hepsi dediğin 3 kişilik koğuş. Yazan adamı çık eder 2 kişi. Az biraz matematik lütfen ama :)

Alketa Çevrimdışı

Alketa

2024 Resmi Kitap Sponsoru
İslam-TR Üyesi
Yani yazi tefkircilik uzerine reel yasamda tespit edilenler olsa ve daha farkli kaleme alinsa mesela ne bilim
Burada da tefkir yiyenler mesela baslarindan geçen olaylari anlatıyor, tartismalar çıkıyor

Yazar hepsini tek tek toplamış ve yazmis gibi garip bir hissiyat oluşturuyor.Gerçek ama kurgu gibimsi.

Gerçi 2 yil yaşamış onlarla.herşeyi yaşayacak elbette. Anlik yaşam ile daimi yasam farkli tabi.

Bu aşırı tefkirciler narsist gibi geldiler bana.

S Çevrimdışı

simurg

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Forum tekfircilerle doluyken tam oturmuş bir yazı. Vesselam

S Çevrimdışı

sabrii_27

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Yani yazi tefkircilik uzerine reel yasamda tespit edilenler olsa ve daha farkli kaleme alinsa mesela ne bilim
Burada da tefkir yiyenler mesela baslarindan geçen olaylari anlatıyor, tartismalar çıkıyor

Yazar hepsini tek tek toplamış ve yazmis gibi garip bir hissiyat oluşturuyor.Gerçek ama kurgu gibimsi.

Gerçi 2 yil yaşamış onlarla.herşeyi yaşayacak elbette. Anlik yaşam ile daimi yasam farkli tabi.

Bu aşırı tefkirciler narsist gibi geldiler bana.
Aynen banada kurgu gibi geldi

S Çevrimdışı

sabrii_27

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Hiç bi bilgim yok akhi bi yazaramı aittir birinin yaşadığını anlattığı anılarmıdır
Yav kardeşim bütün hepsi dediğin 3 kişilik koğuş. Yazan adamı çık eder 2 kişi. Az biraz matematik lütfen ama :)
Bana 3 kişiden çok gibi geldi ben yanılmışta olabilirim

S Çevrimdışı

Sorulu

Üye
İslam-TR Üyesi
Hiç bi bilgim yok akhi bi yazaramı aittir birinin yaşadığını anlattığı anılarmıdır

Bana 3 kişiden çok gibi geldi ben yanılmışta olabilirim
Evet, ben bazı çok aşırı Tekfircileri internetten görebiliriyorum bazen, ama bu kadar sayıları artinigi zannetmiyorum. Yani hapishane tekfirci görecek kadar.

Allahü Allem.

Nazenin34 Çevrimdışı

Nazenin34

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Benzer bir mahkemem ve yasadıgim olaylar var yazacaktim ama yorumlari görünce vazgectim. Burda da reeldeki gibi herseyden fitne çikartilabiliyor.

R Çevrimdışı

Rabbinizi Sevin

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Selamın aleyküm hacı abiler. Dinde sınırlama ne olmalıdır bu tür şeylerin olmaması için ? Farzları yerine getirip başka bir işe karışmamak mı gerekir ?

Üst Ana Sayfa Alt