Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

TEMA Vakfı bugüne kadar ne kadar fidan dikmiştir ?

D Çevrimdışı

duman46

Üye
İslam-TR Üyesi
TEMA Vakfı, 66 ayrı ağaçlandırma ve erozyon kontrolü projesinde; Çevre ve Orman Bakanlığı, Askeri Birlikler, Kamu Kurumları ve gönüllülerimizin de desteğiyle çeşitli kişi ve kuruluşların sponsorluğunda, son 14 yıl içerisinde yaklaşık 3570 hektar alanda 4.111.000 adet fidan dikilmesini sağlamıştır. Bir Milyon Fidan Kampanyası ile Ankara, Ardahan, Adıyaman, Kayseri, Van ve Çanakkale’de dikilen toplam 1.085.000 adet fidan yukarıda verilen rakam içerisine dahil edilmiştir. Ağaçlandırma ve Erozyon Kontrolü Genel Müdürlüğü’nce 15 nolu Tamim çerçevesinde tesis edilen Hatıra Ormanı sahalarından, 1.346.000 adet fidanın dikilmesi ve yaşatılması sağlanmıştır. Ayrıca, 1998 yılından bugüne kadar; başta halkımız olmak üzere özel-kamu sektörü, Türk Silahlı Kuvvetleri ve Eğitim Kurumları'nın destekleriyle 640 milyon adet meşe tohumu toprakla buluşturulmuştur.

K Çevrimdışı

kansuhan

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
selamınaleyküm tema saçmalığına destek verme kardeşim inan o kurumun içerisinde öyle işler dönüyorki anlatılacak gibi değil ama bir yol tutturmuşlar en ufak hesap sorma girişiminde onlatrda başlıyor laiklik atatürk cumhuriyet mavralarına tıpkı ADD gibi

S Çevrimdışı

sedatdeniz

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
mrb tema vakfı yetkilileri ben mardinin nusaybin ilçesinde oturmaktayım 1992yılında devlet tarafından boşaltılmış olan bakacık köyüne yeniden taşınma kararı aldık bunun için sizden köyümüzü yeşillendirmek için fidan talep ediyorum saygılarımla

Üst Ana Sayfa Alt