Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Tevhidi Medreseler.?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
A Çevrimdışı

aşkin_velayeti

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Selamunaleykum.
Ben türkiyede eğitim alabileceğim bir medrese arıyorum fakat hiç bilgi birikimim yok.ve yaşım 20.
türkiyede tevhid ehli bir medrese varmı.?

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Şirki düzende tevhidi okullar (medreseler) açıktan arandığında biraz sıkıntı olur.

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
Türkiyede sadece Yusufi medreseleri var

Onun içinde içeri girmen lazım

Abdulmuizz Fida

Admin
Medreseler bu rejimde serbest mi? İsim sayıyorsunuz? Ya da ben sizin tevhidi sözünüzü farklı mı algılıyorum

E Çevrimdışı

emirha_K

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Medreseler bu rejimde serbest mi? İsim sayıyorsunuz? Ya da ben sizin tevhidi sözünüzü farklı mı algılıyorum

Kardeş Eeğer bu mesajı bana yazdıysanız devletin yaltakçısı olan sözde medreseler sizinde bildiğiniz gibi serbesttir çeşitli cemaatlerin parsellediği bölgelerde diyanet kursu adı altında işlev yaparlar fakat özde müslüman olmaya çalışanların alternatif olarak sunabildiği kurumlarda var.

D Çevrimdışı

duygusuz

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Kardeş Eeğer bu mesajı bana yazdıysanız devletin yaltakçısı olan sözde medreseler sizinde bildiğiniz gibi serbesttir çeşitli cemaatlerin parsellediği bölgelerde diyanet kursu adı altında işlev yaparlar fakat özde müslüman olmaya çalışanların alternatif olarak sunabildiği kurumlarda var.

sözde yazacaktın galiba ee ALLAH ım kımseye haksızlık etmez ne yazmak ısterken ne yazmışın :)) öyle vaya böyle o kurslar olmasa idi bukadar insan kımden nasıl alacaktı ilmi?

Abdulmuizz Fida

Admin

Kardeşim bende size bunu diyorum . madem böyle muvahhidler var, ve bu musluman alimler Tağutun okullarına muhalif olarak medreseler (okullar) açarak küfür rejimini yıkma gayesinde olan gizli faaliyet içerisindeki medreseleri ve alimlerin isimlerini ifşa ederek kimin hayrına çalışıyorsun?
Ahmed Topal hocanın medrese işlettiğinde dolayı yakalandığından da mı ders almıyorsunuz?
Yazacaksan özelden niye yazmıyorsun?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Ana Sayfa Alt