Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Tişört'lerdeki Yazılara Dikkat

H Çevrimdışı

Hattab Amedi

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
..
10561578_10152291910273553_9018946709946144986_n.jpg

H Çevrimdışı

Hattab Amedi

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Photoshop olup olmadığını bilemem,ama ingilizcesi olmayan biri olabilir,aslında etrafta çok cahil var,daha kelimei şehadeti bile getiremeyen ama bayram namazına geleni biliyorum..

10491084_1528923343993126_2419616800224979664_n.jpg

BATMAN'DA ÖRNEK İNTERNET CAFE

E Çevrimdışı

Ebu.Cendel

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Yabancı ülkelerin pazarı olmuşuz,şaşmamak lazım.
Daha neler neler var...

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
ben bitane görmüştüm. Başörtülü mutaassıp görüntülü bi bayanın üzerindeydi.
Its not easy to be b...h yazıyordu. çok acayip.
Ne yazdığını bilmeden rastgele giyilmemeli böyle şeyler

E Çevrimdışı

ehli sunnet

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Böyle yazıları görünce güzelikle eğer uygunsa bu kişilere terbiye ve efendi bir şekilde uyarıda bulunalım!
Zorbalık veya baskı kullanmadan adam akıllı sevgiyle yaklaşalım!
Sabır edelim, itici olmadan ürkütmeden sünnete uygun bir tarzla hareket edelim.
Eğer buna gücümüz yetmiyorsa susup buğz edelim!

Bol bol dua edelim!

Rabbim bizleri bu tür cahiliklerden korusun, aynı şekilde bizleri çok bilmişlikle ve kibirden korusun.

Amin

İyiki adamın yüzü belli değil ve tanınmıyordur inşe'Allah

HAMAS Çevrimdışı

HAMAS

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
bu gerçek değil.Böyle bir baskı olamaz.böyle bir baskı uygulama yok.

H Çevrimdışı

Hattab Amedi

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
bu gerçek değil.Böyle bir baskı olamaz.böyle bir baskı uygulama yok.
Değerli kardeşim,ayakkabıların altına ALLAHcc ismini yazanlar,ttişörtlerin özerine bu tür yazıları çok daha rahat yazabilir.Kaldıki photoshopmu değilmi onu bilemiyorum,sen uzmansın bu işlerde,bizden daha iyi bilirsin..:)

H Çevrimdışı

Horasani

اعيدوا إلى الحق سلطانه
İslam-TR Üyesi
eğer orası köylük küçük bir yerse çevredekiler bilemeyebilir.ama şehirse mutlaka birileri o yazının anlamını bilir.camiyi geçtim cami dışında yine bilir.bir de şöyle düşünmek lazım o fotoğrafı çekenin yerinde olsaydınız ne yapardınız fotografi çekip yayinlarmiydiniz yoksa sadece adamı uyarıp üzerinde yazanı mi soylerdiniz ?

HAMAS Çevrimdışı

HAMAS

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
yazanlar var elbette.Belki de bakın aldıklarınıza dikkat etmezseniz böyle olur minvalinde yapılmış olabilir.

Kozsoy Çevrimdışı

Kozsoy

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
benim kotun bel kısmında boğa amblemi varmış uyardılardı , adam bi an öküze doğru secde ediyormuş gibi hissettiydi herhalde .Neyse koparttık .

E Çevrimdışı

Ebu.Cendel

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
eğer orası köylük küçük bir yerse çevredekiler bilemeyebilir.ama şehirse mutlaka birileri o yazının anlamını bilir.camiyi geçtim cami dışında yine bilir.bir de şöyle düşünmek lazım o fotoğrafı çekenin yerinde olsaydınız ne yapardınız fotografi çekip yayinlarmiydiniz yoksa sadece adamı uyarıp üzerinde yazanı mi soylerdiniz ?
Kardeş belkide uyarmıştır bilemeyiz ki günahını almayalım.

H Çevrimdışı

Horasani

اعيدوا إلى الحق سلطانه
İslam-TR Üyesi
Kardeş belkide uyarmıştır bilemeyiz ki günahını almayalım.
haklısın kardeşim onu bilemem :) bana da photoshop gibi geldi biraz da ona gönderme yaptım :)

benim kotun bel kısmında boğa amblemi varmış uyardılardı , adam bi an öküze doğru secde ediyormuş gibi hissettiydi herhalde .Neyse koparttık .
aslında kot da giymek pek doğru değil.bende giyerim ama hepsini giymiyorum.akhi zaten çıkıp baksan kot pantolon almaya yüzde 80 i serseri tayfası için üretilmiş kot satar.düzgün sade kot zor buluyorum sahsen.müslümana yakisan bir şekilde giyinmeyi inşaallah öğreneceğiz :)

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ankara kizilay meydani.
10 sene kadar önce.
Mutaassip hi bayan ve esi yanyana.bayan kapaliydi yanlis hatirlamiyorsam
Bayanin tisortundeki yazi.
Its not easy to be a bi..h
Gerçektir. Sahidim kendi gozlerimdir

H Çevrimdışı

Horasani

اعيدوا إلى الحق سلطانه
İslam-TR Üyesi
Ankara kizilay meydani.
10 sene kadar önce.
Mutaassip hi bayan ve esi yanyana.bayan kapaliydi yanlis hatirlamiyorsam
Bayanin tisortundeki yazi.
Its not easy to be a bi..h
Gerçektir. Sahidim kendi gozlerimdir

böyle tişörtler üretiliyor zaten.ama yukarıdaki resmin dinsizler tarafından yapılması ihtimali de az değil akhi.işin doğrusunu Allah bilir

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Kafirler kendi isaretlerini her türlü icimize sokma pesinde. Dikkat etmek lazim. Bu tarz seyler onlarin siradan faaliyetleri

H Çevrimdışı

Horasani

اعيدوا إلى الحق سلطانه
İslam-TR Üyesi
bu dediğin türkiye devletinin kuruluşundan beri var zaten akhi.yanlış mi diyorum :)

E Çevrimdışı

Ebu.Cendel

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
- Karışık,karman çorman üzerinde ne yazdığı tam okunmayan kıyafetleri almayın.

- İngilizce ya da bilmediğiniz başka bir dilde üzerinde yazı yazan kıyafetleri almayın.Eğer alacaksanız da üzerinde yazan yazıları bilen birisine sorun.Mesela kıyafet alırken mağzada alışveriş esnasında yabancı dil bilen bir yakınınızı arayarak kıyafet üzerinde yazanların ne anlama geldiğini sorabilirsiniz.

-Japonca,Çince,Korece gibi üzerinde ne yazıldğını anlayabilmenin çok zor olduğu kıyafetlerden uzak durun.

- Karışık logolu,resimli kıyafetlerden de uzak durun.Bu kıyafetlerdeki logolar ve resimlerin içersine küfür simge ve işaretleri gizleyebiliyorlar.
Dediğin gibi akhi,Ben de görmüştüm bir sefer,Kadın çocuğuna bir tişört almış baktım üzerinde haç işaretleri sonra İsa figürleri vesaire,Ucuz diye piyasaya sürüyorlar bizde farkında olmadan bile giyebiliyoruz.Dikkat etmek lazım.Yazılı amblemli kıyafetlerden çok sade renkli kıyafetler almak lazım.Zaten yazılı kıyafetleri genelde böyle modayı çok takip eden insanlar giyiyor zannımca.Bizim bu Çin pazarından kurtulmamız lazım başta.Herkes çin malına rağbet ediyor ucuz diye ama bir okadar dandik ve değişik şeyler bulunabiliyor üzerlerinde...

Üst Ana Sayfa Alt