Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Soru Tuncer Çiftçi Kimdir?

portalkal Çevrimdışı

portalkal

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
abi bu resim nedir ya :DDDDD akşam akşam güldüm bilgisayarın başında,asker resimleri ve şu resme benzettim:D:D:D
730131614.jpg

images

M Çevrimdışı

mustafa_mardin

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
bu ülkede dini kullanarak bir yerlere gelme bir şeylere sahip olma yaygın bir gelenek.adam müteahit batınca diyor lan ne yapsam da eskisinden daha iyi bi mali noktaya gelsem. sonrası türedi şahıslardan biri olup çıkıyor. acayip tipler türedi vaiz desen vaiz değil imam desen imam değil hatip değil alim değil hoca değil... bi de demezler mi insanlara Allah sevgisini anlatmak suç mu? Allah azze ve celleyi bilmeyen adam Allah sevgisini ne bilsin. hoş bilsen de bildiğini başkasına anlatman için yine ehliyet gerekir.

B Çevrimdışı

BruCeLee61

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
nereden biliyosunuz şaklaban olduğunu ve mehdi olmadığını ... zaten mehdi sizin gibi iftiracılar yüzünden geç tanınacak bi okuyun mehdinin özelliklerini ve tuncer çiftçiyle karşılaştırın ...o zaman o adamın şaklaban olmadığını görün milliyet gazeseti islam gazetesi mi ki orada yazılanlara güven veriyosunuz çok yazık mehdiye iftira ile zülmedenler öteki tarafta ağır cezalandırılacak bunu bilerek konuşun bundan sonra...
mehdi olmasa bile bi adam hakkında atıp tutmayın
mehdinnin nasıl ortaya çıkacağını okuyun.. rusya türkiyeye savaş açacak .. nükleer ler devreye girecek..mehdi bir anda ortaya çıkacak.. bu admı 4-5 defa izledim. bir yayının da resmen ben mehdiyim demeye getirdi.. bu adam ise benim bildiğim 4 yıldır sömürüyor milleti. çanakkalede arsa satıyor yaşlılara .şehitlerin yanında yatanlar cennete giderayağına.. tapu vermiyor.. araziside yok. anlayana

VeraŞehadet Çevrimdışı

VeraŞehadet

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Aman ya her mehdiyım diyene inanacaksak:) bir ara sapık adnan oktar bile ben mehdiyım diyordu sanki:) Böyle insanları ortaya koymak bile mantıksız çünkü mehdinin ne olacağı nasıl olacağını sahih hadislerle belli, he tabi ki basiretli gözlere ..

VeraŞehadet Çevrimdışı

VeraŞehadet

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
O da doğru, yanlız kendini mehdi ilan etmesi de ayrı bir sapkınlık.. Rabbim hidayet etsin, bizimde hidayetimizi arttırsın insaAllah ..

E Çevrimdışı

elyasa islam

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Allah subhanehu ve teala bunu ve bunun gibi dinle alay edenleri ve kullananları rezil rüsva etsin .... Allahhumme AMİNNN

H Çevrimdışı

hancı

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
YA GÜZEL KARDEŞİM AKILLI OLUN YA SAHTEKARIN TEKİ BU ADAM DERDİ SADECE NAM YAPIP İNSANLARI YOLMAK TV KURMAK MİLYONLARIN İÇİNDE YÜZÜYOR HANGİ Bİ FAKİRE YARDIM ETMİŞ KİMİ OKUTMUŞ BİR UFACIK FAYDASI KİME DOKUNMUŞ MENFATİ OLMADAN BU ADAMIN ADAM RESMEN DALGA GECİYOR YAYINLARINDA BİLE BİRAZ İZLEDİMDE YAZIK YAYINDA DERGİ ALMAYANLARA DEVE DİKEN ARTIK İNSANLARIDA NAPAN DİYOR YA PES ARTIK BUKADAR MI KÖRSÜNÜZ SİZ YA

H Çevrimdışı

hthy

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
esselamu aleyküm ve rahmetullah kardeşlerim ne zamnki insanlar kuran ve sünnet yerine falan hoca filan şeyh filan evliyanın sözüne inandı o zamanda sahtekar insanlar türedi ve her türlü rezilliği islama mal ederek insanları sömürdü.sahte parayı yiyen oldukça kalpazanlar mutlaka olacaktır. böle kendi hayatını kurana dayandırmayan insanlar oldukça bu tür insanlar mutlaka olacaktır. bu kardeşlerime diyorum ki gelin arastırın aklınızı kullanın ve Allahın indirdiğine uyun ... rabbimiz buyuruyorki: Onlara, “Allah’ın indirdiğine uyun!” denildiğinde, “Hayır, biz, atalarımızı üzerinde bulduğumuz (yol)a uyarız!” derler. Peki ama, ataları bir şey anlamayan, doğru yolu bulamayan kimseler olsalar da mı (onların yoluna uyacaklar)? bakara 170

aknczlfkr Çevrimdışı

aknczlfkr

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Genelde kadınları kızları kullanarak yayılmaya çalışan, civar illere araçlarla müridelerini bıraktırıp, dergi sattıran sonra akşam toplatıp izmite getirten bir adam..

Üsküdar Meydan'da İki başörtülü kız gördük, gece saatleri; sorduk bu nedir diye, dergi.. paramız yok alamayız dedik sonra kazımaya başladık, zaten duymuştuk mehdilik iddialarını; sorduk, kızlar "evet mehdilik alametleri var".. Ne demek ya, mehdi mi değil mi? dedik.. hep ayak..

Dedik bu Tuncer Çiftçi hocanız, Ehli Sünnet mi? Hanefi mi mesela? Dediler evet.. Oysa dedik, Mehdi Aleyhisselam mezhebleri feshedecektir..

Dedik, hocanızın Devlete idareye bakışı nasıl; E tabi devletimiz hükümetimiz tayyib vs edebiyatına başladılar, yeter anlaşıldı dedik..

1) Laik TAGUTA devletim hükümetim diyen bir kafir..

2) Mehdi Aleyhisselam'ın makamını gasba yeltenen bir zındık.

3) Yalancı ve dolandırıcı bir sahte şifacı..

4) Kadın istismarcısı.. Bu da bir istismardır, sürekli genç kızları misyoner olarak sağda solda kullanmak..

E Tabi, dergi tanıtım ve dağıtımında erkek kullansa, böylesi bir tanışma ve tartışma sonrası ne mal olduklarını anlayan
bi müslüman da çıkar kafayı gömer veya mermiyi saydırır. davetçilerin hep kız olması daha sorunsuz bir misyonerliği sağlıyor..

aknczlfkr Çevrimdışı

aknczlfkr

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Olsun hacım olsun.. Bir yandan DÜNYA KARDEŞLİK BİRLİĞİ MEVLANA YÜCE VAKFI adlı Raelyan din mensubu ufoperestler,
Bir taraftan salonlarda tasavvuf sohbeti adıyla biat toplayan MLP yayınları ve NUR tv, SAHTE PEYGAMBER İskender Evrenosoğlucular..
Bir yandan bu SAHTE MEHDİ ve şarlatan Tuncer Çiftçi'nin mürideleri..
Bir taraftan PROTESTAN misonerler.
Bir yandan YAHOVA ŞAHİTLERİ misyonerleri..
Bir yandan İSLAMCI (?) KOMÜNİSTLER ve ANARŞİSTLER..
Bir yandan 19cular..
Bir yandan ÖMER TUĞRUL İNANÇER veya KENAN RUFAİ çizgisindeki gulat sufiler....

BİN TÜRLÜ, MÜBALAĞASIZ GERÇEK RAKAM OLARAK VERMEK GEREKİRSE RAHAT BİN TÜRLÜ TAİFE VAR BU KAABİLDEN..
İNSANLAR SÜRÜ SÜRÜ DOLUYOR BUNLARIN TEKKE VE DERNEKLERİNE; DEVLET DESTEĞİ İLE..

iFŞA ETMEK LAZIM. BİZ BİLSEK DE BİLMEYEN VAR, HATIRLATMAK VE UYARMAK LAZIM..

A Çevrimdışı

Almunadil

Üyeliği İptal Edildi
Banned
72 bin tıklanmış konu üzüldüm gerçekten sitede bir çok ilmi yazı var onlara bakıyorum bu ilginin dörtte biri yok

Haklısın bilader. Ne yazıkki cumhuriyetin kuruluşu ile birlikte türkler çok aptallaştı. Bunu üzerimizden atmak zor kabul etmek lazım. Ama Allah'ın dinine dönenler olgunlaşıyor bu da bir gerçek.

Şu türkler kadar herşeye kanan bir millet var mı bilmiyom. Her türlü sapık konuşuluyor türkiyede. Her türlüsü itibar görüyor bir şekilde

M Çevrimdışı

morueqq

لا إله إلا الله
İslam-TR Üyesi
Allah müslüman/kafir herkese basiret versin de izzetin islamda ve saf tevhid akidesinde olduğunu görsünler tağuta boyun eğmekten kula kulluk etmekten kurtulsunlar (amin)

Üst Ana Sayfa Alt