Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Türkiye’de Iç Savaş Çıkar Mı ?

• Konbuyu başlatan metinyigit
  • Başlangıç tarihi
E Çevrimdışı

Ebu.Cendel

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
M Çevrimdışı

metinyigit

Guest
ya ışıdcı bir taraf yaptı yada fazla gösterişli olmayan bir anketle nabız yokluyorlar

dedigin gimi sanal ortam amac ne Allahuellem

Kozsoy Çevrimdışı

Kozsoy

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
türkiye bölünmeden mehdi gelmez diyen tarikatçılarda var, menzil jawsına istinaden diyorlar geçenki uzaylıların sitesinde okumuştum ....

Abdussamed Seyhani Çevrimdışı

Abdussamed Seyhani

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
PKK zaten ateşkes bizim için bitti dedi. yani Ateşkesi bitirdi. ama Son sözü Önderimiz Apo söyleyecek dedi. Eğer Apo savaş başlasın derse, Türkiye kanlı bir süreçten geçer. Ayrıca Işid'de saldırı sahasını genişletecektir önümüzdeki yıllarda tahminime göre. Türkiye'nin İçlerine saldırılar yapabilir. Yani Ortadoğu ve Türkiye'nin geleceği hiçte iç açıcı görünmüyor.

A Çevrimdışı

ahmet ömer

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
pkk itleri kadar nankör köpekler yok it gibi şıkıştılar türkiye aldı yardım etti adeta şimdi it gibi saldıracaklar yine Allahın kanunu yönetimşekli değilki delik deşik bir sistem

E Çevrimdışı

ENSARİ

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
namussuzlar gidip çatışsalardı ısıd le ama yok yimedi ,Türk askeri daha kolaymı geliyor döndürdüler gene buraya..evet sırada bizmi varız iç savaş için öyle bir Türk Kürt savaşı olursa çanakkale gibi kan dökülür..

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Turk kurt savasi çıkmaz.
Suriyeye sikilacak ilk mermi ile tc de kaos çıkar

Abdussamed Seyhani Çevrimdışı

Abdussamed Seyhani

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Hele bir çıksında görürüz.. böyle şeyler ansınız bir gecede olur.. Gezi olayları nasıl bir anda patlak verdi.

M Çevrimdışı

metinyigit

Guest
Hele bir çıksında görürüz.. böyle şeyler ansınız bir gecede olur.. Gezi olayları nasıl bir anda patlak verdi.

ama gezi gimi bitiremezler cünkü el nusra destek veren gruplar ve ışid destek veren gruplar tetikte bekliyor eyer resmen açık açık türkiye askeri destek ve kapıları ABD acarsa Türkiye tarihin en büyük savaşıyla karşı karşıya kalır ve iç çatışmalar başlar dogal olarak iç catışmalar başlayınca türkiyedeki diyer Pkk gimi gruplarda catışmalara katılarak olaylar büyür suriyede bir anlada patlayan olaylar türkiyede aynı patlama maruz kalacak gimi

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
ama gezi gimi bitiremezler cünkü el nusra destek veren gruplar ve ışid destek veren gruplar tetikte bekliyor eyer resmen açık açık türkiye askeri destek ve kapıları ABD acarsa Türkiye tarihin en büyük savaşıyla karşı karşıya kalır ve iç çatışmalar başlar dogal olarak iç catışmalar başlayınca türkiyedeki diyer Pkk gimi gruplarda catışmalara katılarak olaylar büyür suriyede bir anlada patlayan olaylar türkiyede aynı patlama maruz kalacak gimi
ben türkiyede hızlı olmasına pek ihtimal vermiyorum. Ama ani sansayyonel olayların olması muhtemel. Geniş alana yayılması biraz zor. Çünki TC de cehalet diz boyu

A Çevrimdışı

akıncı han

Üyeliği İptal Edildi
Banned
önemli olan bu savas ciksa Müslümanlarin nerde toplanacagi ... bir il veya ilce'ye hicret edip orda bir emirlik gibi birsey kurulmasi lazim ...
aslinda simdi de buna yönelik calismalar olmali ... mesela Istanbul'da sadece Müslümanlarin yasadigi, kastim tevhid ehli tabiki, bir semt veya ilce olmali ...

E Çevrimdışı

ENSARİ

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
ve bu savaş ısıd ve ypg arasında geçen mücadelenin bir benzeride burada zuhur eder..

Üst Ana Sayfa Alt