Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Türkiye’de Iç Savaş Çıkar Mı ?

• Konbuyu başlatan metinyigit
  • Başlangıç tarihi
A Çevrimdışı

akıncı han

Üyeliği İptal Edildi
Banned
hem türk kürt savasi diyorsun hem de isid ile ypg arasindaki mücadelenin benzeri olur diyorsun ... celiskilli degil mi?

E Çevrimdışı

ENSARİ

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
nedenmi öyle ısıd nasıl acımadan oradaki pkk lıları astılar,kazığa gerdiler burada olansa ondan beter olur..

Abdussamed Seyhani Çevrimdışı

Abdussamed Seyhani

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Türkiye'de Suriye'dekinin benzeri bir İslami savaş çıkacağını pek zannetmiyorum. Çünkü Suriye'deki İslami damar Türkiye'de yok. Işid ve El kaide gibi gruplar kendi çaplarında eylem yapabilirler ama bu halk tarafından desteklenmez. Türkiye'de Türk ve Kürt çatışmasının da çıkacağına sanmıyorum çıkarsa Devlet ve Kürt çatışması çıkar. Türklerin buna müdahil olacağını zannetmiyorum

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Suriye icin de nusra ahrar vs gruplar olmadan once manzara tc gbiydi. Şu an durum çok farkli.
Tc için bölgesel olaylar olmasi büyük ihtimal. Bana göre en son karşı karsiya gelecek taraflar pkk-tc derim. Bundan önce başka kutuplar var

A Çevrimdışı

ahmet ömer

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Suriye icin de nusra ahrar vs gruplar olmadan once manzara tc gbiydi. Şu an durum çok farkli.
Tc için bölgesel olaylar olmasi büyük ihtimal. Bana göre en son karşı karsiya gelecek taraflar pkk-tc derim. Bundan önce başka kutuplar var
kardeş suriyede tam bir dikdatörlük vardı burdaki halkı seçimle falan çok iyi uyuttlar böyle birşey asla olmaz

E Çevrimdışı

ENSARİ

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
kimse tc taraftarlığı filan demesin ,şu anda Türkiyede avrupalıların bile uygulamadığı demokratik tam bir sistem düzeni var..yine rusyada bile geçmişte olmayan ataputçuluk var..laik olanda olmayanda ilk olarak oraya gider biatını verir..

Üst Ana Sayfa Alt