Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Soru Türkiye'de Tanıdığınız İyi Rukyeciler Kimlerdir?

Umm Hureyre Çevrimdışı

Umm Hureyre

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Selamün Aleyküm Ve Rahmetullahi Ve Berakhatuhu..Mustafa Palabıyık hocayı bende bilirim Allah rahmet eylesin tevhid ehli ilme vakıf bir rukyeciydi hala youtubede tevhidi anlattigi videoları mevcut izleyebilirsiniz Adil Hoca ile rukye yapmisliklari vardır Adil Ramazanoglu Hoca birde Konya'da Süleyman Hoca var tevhid ehli

مكنون Çevrimdışı

مكنون

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Selamün Aleyküm Ve Rahmetullahi Ve Berakhatuhu..Mustafa Palabıyık hocayı bende bilirim Allah rahmet eylesin tevhid ehli ilme vakıf bir rukyeciydi hala youtubede tevhidi anlattigi videoları mevcut izleyebilirsiniz Adil Hoca ile rukye yapmisliklari vardır Adil Ramazanoglu Hoca birde Konya'da Süleyman Hoca var tevhid ehli
Bu hocalar herhangi bir ücret talep ediyorlar mı ?

مكنون Çevrimdışı

مكنون

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
@Abdulmuizz Fida Hocam benim anlamadığım bir konu var . Rukye işlemini yapan hoca olmadan biz kendimiz rukye ayetlerini okusak olmaz mı? Rukye işlemi için illa işin ehli olması mı gerekiyor ?

Umm Hureyre Çevrimdışı

Umm Hureyre

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Rukye riskli iştir kendi haneniz disindaki insanlar ve onların musallatlariyla ugrasirisiniz ve çok atağa uğrama riskiniz olur Rukyecilerde oluyor bu..Mustafa Hoca sağken ailesine saldirmislardi mesela kendisi anlatmisti problemli süfli cinlerle ugrasacaksiniz birde namaziniz takvaniz genel fıkıh şeytanın oyunlari konusunda bilgi ve tecrübeniz tama yakın olmalı.Allah istemedikçe birşey yapamazlar ama fırsat kollarlar sürekli tam tetikte gezmeniz lazim ben bı bacını yonlendrdim Süleyman Hocaya ücret konusunda bilgilendirirse beni size yazarım çünkü musallatin ağırlığı ve çokluğu sebebinc çok okumalar yapilabiliyor günler alabiliyor.Derin konular wesselam..

Hakka-Davet Çevrimdışı

Hakka-Davet

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
mustafa palabiyik korona vesilesi ile vefat etti. Rabbim günahlarini affetsin.
Allah rahmet eylesin rukye konusunda çok bilgili bir hocaydı tam youtube kanalında sohbet videolarına başladı 2 ay geçmeden aşı ve pcr tuzağına düşerek vefat etti ama Allah ın izni ile şehit oldu çünkü şeytanlara karşı savaşıyordu...

Hakka-Davet Çevrimdışı

Hakka-Davet

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
İlk defa bu hoca beni okumuştu rukyede olanlardan sonra ben ve arkadaşım tarikatı bıraktık. Allah onu yüzüyle şereflendirsin
Bu bilgi için teşekürler bu paylaşımınızı resim olarak aldım elimde bu tarz mağdurların paylaşımlarıda mevcut bu konuyla ilgili bir video yapacağım, sizin gibi birçok kişide tarikatlardan cinlendiğini rukye sonrası tarikatı terk ettiğini ve uyandığını söylüyor bu önemli bir bilgi...

Üst Ana Sayfa Alt