Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Ücretsiz Islami E Kitap Indir !

ebu_zerr Çevrimdışı

ebu_zerr

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
darul kitap v2 var onu indirirsen bütün kitaplar mevcut 900 mb boyutunda

ebu_zerr Çevrimdışı

ebu_zerr

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
telefonda olmaz yanılmıyorsam bendeki ios android olsa dener söylerdim sen marketten bakıpta indirebilirsin

Muwahhide Tevhid Çevrimdışı

Muwahhide Tevhid

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
telefonda olmaz yanılmıyorsam bendeki ios android olsa dener söylerdim sen marketten bakıpta indirebilirsin

Markette bulamadım yok.
Tele şuan iniyor bakalım inşâAllah açar.
Aslında ben sadece tefsiri istemiştim tefsir dersi için çünkü kitap ele alınıp okununca yararlı olur bana göre ama bu şekilde imkanı olmayan kardeşlerimiz de faydalanmış oluyor ne güzel. Rabbim ecirlerini versin.

ebu_zerr Çevrimdışı

ebu_zerr

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
pc ve tel anca araştırma için kullanılması lazım kitabın yerini asla alamaz uzun süre aynı ekrana bakma gözleride yorar

ebu_zerr Çevrimdışı

ebu_zerr

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
üzüldüm gerçekten boşa gitti 900 mb internetiniz benim tel. uygun olsa dener söylerdim size

ebu_zerr Çevrimdışı

ebu_zerr

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
bendede sınırsız int olduğu için deneyip haber vereyim diyecektim....

Muwahhide Tevhid

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
bendede sınırsız int olduğu için deneyip haber vereyim diyecektim....

Allah razı olsun..
Olmadı malesef.
Kurtubi Tefsiri pahalı şuan en azından faydalanırdım bu şekilde dedim ama olmadı yarın inşâAllah pc ye deneyecem umarım vardır kitaplar arasında bakalım hayırlısı artık..

ebu_zerr Çevrimdışı

ebu_zerr

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
o zaman dediğim gibi darul kitap v2 pc indirirsen orda bütün kitaplar mevcut oda olmadı link atarım sana ordan indirisin

Cundullah el-Kürdî Çevrimdışı

Cundullah el-Kürdî

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi

Muwahhide Tevhid

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
ebu_zerr Çevrimdışı

ebu_zerr

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
sen genede indir bende senin sayende indirecem malum yazıcı almam gerek çıktı alıp okumak için darul kitapv2 ve sitedeki soru cevapları için uzun yazıları okuyamıyrum

Üst Ana Sayfa Alt