Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Duyuru Ümmetimizden Mazlum Tatar bir aile Rus kafirine peşgeş çekiliyor

İmam Malik Çevrimdışı

İmam Malik

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Esselamu Aleykum.
Allah için bu taga destek çıkın kardeşlerim. Buna gücümüz yeter en azından. 11-1 yaşları arasında 5 çocuklu, Ümmetimizden Tatar bir aile Rus kafirine peşgeş çekilmek isteniyor.
Allah için bu domuzluğa en azından bir twit ile cevap verin!
#MulteciAilemeDokunma

Ömer2 Çevrimdışı

Ömer2

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
ALLAH mazlum muslumanlara merhamet etsin biz cahil muslumanlara da hidayet versin.
Şu çocugun çığlıkları gibi binlercesi ülkemizde milyonlarcası ise farklı ülkelerde.
Görüpte mudahele edememek ne kadar kötü. Küçük kardeşimizin de dediği gibi sizin hiç aileleriniz yokmu ?
Herşeye geldimi yapılan empati mazlum insanlara gelince neden gormezden gelınıyor.
Bu da zalım insanların bir yönetim biçimi olsa gerek..!
Bu insanlar Turkiye muslumanların rahat bir biçimde yaşadıgı yer olarak goruyorlar ama .İşin rengini geldiklerinde anlıyorlar.Ge rçekten ulkemiz muslumanların rahatca yaşayabildikleri bir yermi ?

İmam Malik Çevrimdışı

İmam Malik

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Sinirlerim fazla zıplamış vaziyette.
Twitter'dan birini taga katılmaya davet ettim. Lutfedip bir twit attı, sonrasında bana özelen "O tagı yürütenler ile bizim itikadımız arasında zerre aynı değil. Mazlum oldukları için destek verdim" yazdı.
Aslında Allah'a hamdetmem gerekir bunun için. Zira, büyük ihtimal Maturidi bir aileye verilen biz destek verirken kendi mezhebdaşları sırf biz destek verdik diye destek vermiyor. Bize ümmet şuuru onlara ise fırka taassubu nasib eden Allah'a hamdolsun.
Ondan sonra "Selefilik neden yayılıyor", bir Selefi olarak size kesin çözüm, Molla Ömer'in(r.aleyh) yaptığını gücünüz nisbetinde yapın, bakın ondan sonra Selefiliğin yayılması yavaşladımı? Bakın bende Selefiyim, size kıyakta geçiyorum, kıymetimi bilin böyle düşman(siz beni düşman edindiniz) her zaman bulunmaz!!!

Pangea Çevrimdışı

Pangea

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ben siteye uzun süredir girmiyordum. Bu tagleti görmedim ama aklıma bir soru takıldı. Neden her gün ayrı bir tag açılıyor tek bir tag altında daha fazla mesaj toplansa daha iyi değil mi?

İmam Malik Çevrimdışı

İmam Malik

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ben siteye uzun süredir girmiyordum. Bu tagleti görmedim ama aklıma bir soru takıldı. Neden her gün ayrı bir tag açılıyor tek bir tag altında daha fazla mesaj toplansa daha iyi değil mi?
Abla twitterin algoritması yüzünden böyle yapıyorız. Önemli olan kısa zamanda farklı hesaplardan çok tweet atmak.

Üst Ana Sayfa Alt