Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Soru Ümmetin Hali Hakkında Deneme Yazma Niyetindeyim, Fikir ve Tavsiyelerinizi Alabilir miyim?

İ Çevrimdışı

İbn Muhammed

الله اكبر و العزة الله
İslam-TR Üyesi
Esselamu aleykum ve rahmetullah forum ahalisi,
Kendi çapımda Ümmeti Muhammed'in günümüzdeki halini anlatacak olan bir deneme yazma niyetindeyim inşaaAllah. Sizinde fikirlerinizi merak ediyorum, eklenecek konulara arasına not edeceğim fikirlerinizi. Konu sınırlaması yok, sizin en en çok içinizi yakan meseleleri merakediyorum. Şimdiden Allah svt. Cümlemizden razı olsun.
Vesselam...

Şimal Çevrimdışı

Şimal

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
çok güzel fikir.yazınızı bitince burada paylaşırsınız bizde okuruz inşallah.bana göre peygamberimiz(s.a.v)zamanındaki ümmeti ile bu günkü ümmetini karşılaştırabilirsiniz.yazılardan pek anlamam ama en azından fikir veriyim dedim.içimi en çok yakan meselede günümüz ümmetinin çok boş işlerle uğraşması ve bunada etken olarak günümüz yaşama biçimleri ve ümmetinde bu yaşantıya ortak olması.yani istemesekde ortak olmak durumunda kalıyoruz yani.