Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Ünlü Tiyatrocudan Başörtülülere Hakaret

Mujahida Çevrimdışı

Mujahida

Üye
İslam-TR Üyesi
Tiyatrocu Serra Yılmaz'ın, başörtülüler için "simsiyah öcü gibi beni korkutuyorlar" demesi tepki çekti.

Ünlü tiyatrocu Serra Yılmaz, Habertürk Televizyonu'nda Balçiçek İlter'in konuğu oldu. Serra Yılmaz, canlı yayında başörtülü insanlar hakkında söyledikleriyle tepki çekti.
Habertürk TV'de başörtülüler hakkında görüşlerini açıklayan Serra Yılmaz, görüşlerinin sadece kendisini ilgilendirdiğini söyledi. Yılmaz, baş örtüsünden kastının burkalılar (kara çarşaf) olduğunu da sözlerine ekledi.

"Ben aslında insanların kapalı olmasından hiç hoşlanmıyorum. Ama bu tek beni ilgilendirir. Ben bazen korkuyorum başörtülülerden. Korkutucu buluyorum başörtülüleri. Geçen gün rapor almam gerekiyordu. Hastaneye gittim. İçeri girdim simsiyah bir öcü geldi üstüme. Korktum gerçekten. Korkutucu geliyor bana."

"NEDEN BAŞINI ÖRTÜYOSUN DEME HAKKIM YOK"

Oldukça çarpıcı sözler söyleyen tiyatrocu Serra Yılmaz, bu durumun kendisini ilgilendirdiğini söyleyerek, "Bu benim algılayışım. Ben öyle algılıyorum. Ama hiçbir zaman da hiçbir kimseye 'neden başını örttün' deme hakkını da görmüyorum. Dolayısı ile 'Neden başın açık geziyorsun? Niye bacağını gösteriyorsun? Niye içki içiyorsun?' diye sorma hakkını da bir başkasına tanımıyorum.

"BAŞÖRTÜLÜLERE ÇOK BÜYÜK BİR BASKI YOK"

Başörtülü bir arkadaşının olmadığını söyleyen Serra Yılmaz, burkalı kadınları kadınları çok ürkütücü bulduğunu söyledi. Yılmaz konuşmasına şöyle devam etti:
"Başörtüsü konusunda baskıya uğradığını söyleyen arkadaşların tabi ki de haklı olduğunu düşünüyorum. Ama bunun çok da hayati bir konu olduğunu düşünmüyorum. "

SERRA YILMAZ'A TWITTER'DAN TEPKİ YAĞIYOR

Ünlü tiyatrocu Serra Yılmaz, başörtüsü konusunda yaptığı açıklamalardan sonra Twitter'dan eleştiri yağmuruna tutuldu. Trend Topic listesinde birinci sıraya gelen '#hepimizöcüyüz' etiketi ile duygularını paylaşan insanlar, düşüncelerini dile getirdi.

Video burda: HABER: Ünlü Tiyatrocudan Başörtülülere Hakaret haberi

(Not: Reklamlara dikkat!! Sag sola bakmadan lütfen direk video'ya bakin!)

A Çevrimdışı

asrinsirri

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bunlar kur-an'ın bir kısmına inanıp bir kısmına inanmayanlar Yani soracak olursak, Allah c.c var derler ama hükümleri kabul etmezler... Bakara Suresi 85. Ayet bu tür insanlara çok güzel değiniyor... daha dünyada iken rezil rüsvay olacaklardır diyor allah c.c... ahirette ise azabların en şiddetlisine çarptırılacaklardır... Timurtaş Hoca'nın bu konu ile ilgili güzel bir videosunu eklememde fayda vardır... Bazıları NASIL bir islam istiyor - YouTube Selamun Aleykum...

S Çevrimdışı

seyfuAllah

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Selamunalekum
Bu bayan 100% kafir oldugunu ilan etmi$tir televizyonda.
ulkede sheria olsa bu bayan asILmI$tI
boyle devam etttigi ve tovbe etmezse cehhennem ona vacib olur

A Çevrimdışı

asrinsirri

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Selamunalekum
Bu bayan 100% kafir oldugunu ilan etmi$tir televizyonda.
ulkede sheria olsa bu bayan asILmI$tI
boyle devam etttigi ve tovbe etmezse cehhennem ona vacib olur
İnancı olmayanın asıldığı nerede görülmüştür ? tabi senin dinine fitne sokmadığı sürece...

I Çevrimdışı

izminçik

Üye
İslam-TR Üyesi
217798_406757032723710_884880835_n.jpg

BACIMIN ÖRTÜSÜ BATMAKTA REZİLİN GÖZÜNE,
ACIRIM TÜKRÜĞE BİLLAHİ TÜKÜRSEM YÜZÜNE.

[Mehmet Akif Ersoy]

217798_406757032723710_884880835_n.jpg

portalkal Çevrimdışı

portalkal

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
bu kadın zaten inancı olmadığını ve kafir olduğunu açıklamıştı.böyle konuşması da kendisine göre gayet normal.önemli olan içimizde ki münafıkların,elhemdürilla (elhamdülillah) müslümanım diyip,islamla bağdaşan tek bir fiillerinin olmayışı... ama sorsan yaşantıları peygamberlerle yarışır tövbe haşa

bu arada düzeltme;

dostumun münafık olmasından da düşmanımın kafir olmasını yeğlerim...

H Çevrimdışı

hutame

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
gecmişinı araştırın aılece dizsızdır kesın..
beyenmedıgı örtulu bacılar nıce kahramanalr dogurdu.. fatih sultan muhammed gıbı,selahattın eyyubı gıbı..

Çay-Şakird Çevrimdışı

Çay-Şakird

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
gecmişinı araştırın aılece dizsızdır kesın..
beyenmedıgı örtulu bacılar nıce kahramanalr dogurdu.. fatih sultan muhammed gıbı,selahattın eyyubı gıbı..
türk kurtuluş savaşını yapan halkın kadınları örtülü idi, kafirler peçesine saldırdığı için şehid olan kadın vardı.

A Çevrimdışı

akilli55

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Bunlar kur-an'ın bir kısmına inanıp bir kısmına inanmayanlar Yani soracak olursak, Allah c.c var derler ama hükümleri kabul etmezler... Bakara Suresi 85. Ayet bu tür insanlara çok güzel değiniyor... daha dünyada iken rezil rüsvay olacaklardır diyor allah c.c... ahirette ise azabların en şiddetlisine çarptırılacaklardır... Timurtaş Hoca'nın bu konu ile ilgili güzel bir videosunu eklememde fayda vardır... Bazıları NASIL bir islam istiyor - YouTube Selamun Aleykum...

Arkadaşlar bu kadın zaten Atesit bir kadın. Bu gibi yorumları yapması normal. Siz Kur'an, Peygamberi delil olarak sunsanız dahi kadın Allah'ı kabul etmiyor ki, sizin delil olarak sunduklarınıza itibar etsin.

Kadının Allah'ı inkarı :

A Çevrimdışı

asrinsirri

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Arkadaşlar bu kadın zaten Atesit bir kadın. Bu gibi yorumları yapması normal. Siz Kur'an, Peygamberi delil olarak sunsanız dahi kadın Allah'ı kabul etmiyor ki, sizin delil olarak sunduklarınıza itibar etsin.

Kadının Allah'ı inkarı :
Subhanallah, subhanallah, subhanallah... dondum resmen ahi, kanım dondu... ne kadar rahat konuşabiliyor resmen şok oldum ahi... Selamun Aleykum...

A Çevrimdışı

asrinsirri

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Yine müslümanlardan ! eminim çıt ses çıkmayacaktır... bu kadın bir sinema filmi çevirse gişe rekoru kıracağından eminim, söylemedi demeyin...

Üst Ana Sayfa Alt