Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Üyelerimizin Küçüklük Resimleri

GuLYaRaSi Çevrimdışı

GuLYaRaSi

VuSLaTa HaSReT
Admin
ehmm ehmm ne demek tanimiyorsunuz beni, dogru herzaman görünmuyorum ama, ben forumun gizli takipcisi ve koruyucusuyum, ayni zamanda efendisiyim :dillll

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
deli ' Alıntı:
abi o mesajı değiştirmiştim be... geçmi kaldık aklımıza denk mesaj yazmakta :: ...

eskiden bir abiye fırtına ahmed derdik :)))

o kadar hızlı jawa sürerdi ki adı fırtına ahmed kalmıştı :)

eskilerden kim kalmış :)

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
GuLYaRaSi ' Alıntı:
ehmm ehmm ne demek tanimiyorsunuz beni, dogru herzaman görünmuyorum ama, ben forumun gizli takipcisi ve koruyucusuyum, ayni zamanda efendisiyim :dillll
:şaplak

GuLYaRaSi Çevrimdışı

GuLYaRaSi

VuSLaTa HaSReT
Admin
:buneya

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
GuLYaRaSi ' Alıntı:

bir topluma hizmet edenin o toplumun efendisi olduğunu söylüyor ALLAHın rasulü... sen biraz gerilerede kalmış olmayasın ahi, hizmet yönünden :mücahit

GuLYaRaSi Çevrimdışı

GuLYaRaSi

VuSLaTa HaSReT
Admin
Ne biliyorsun geride kaldigimi...

Ibadetim, hizmetim yalnizca alemlerin Rabbi Allah c.c. icindir, aciktan aciga mi yapmam lazim yanii :cihad

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
GuLYaRaSi ' Alıntı:
Ne biliyorsun geride kaldigimi...

Ibadetim, hizmetim yalnizca alemlerin Rabbi ALLAH c.c. icindir, aciktan aciga mi yapmam lazim yanii :cihad

Allahın ayeti indi ve mekkede açıktan tebliğ başladı... ozamandan beri geriye adım atan tevhidi mümin kaldımıki... :: bu uğurda abdullah ibn. bin mesudlar,musab bin ümeyrler, ebuzer gffariler canlarını ortaya koydular, arada fazladan senide kaynatsak ne zararı olurki ::

rucane Çevrimdışı

rucane

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
ya halid kız gibi bu arada ben hep düşünüyormuşum yawww

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
klasik halin ahim. resim,müzik,flash ve animasyonlar hakkında büyüyünce yapacaklarını düşünüyorsundur. bu arada halidin kız gibi olduğunuda nereden çıkardınız :huhuuhuu

raba_84 Çevrimdışı

raba_84

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
deli ' Alıntı:
klasik halin ahim. resim,müzik,flash ve animasyonlar hakkında büyüyünce yapacaklarını düşünüyorsundur. bu arada halidin kız gibi olduğunuda nereden çıkardınız :huhuuhuu
resimden olabilir mi mesela :adamım :adamım :soruişareti :soruişareti :naniik

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
pek zannedemiyorum. halid küçükken kızmıymışki :huhuuhuu

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Halid senin abinmi olyor :eek:hafalanoldum ama sen arap, o laz uşağı :bayıldım

? Çevrimdışı

...

Üye
İslam-TR Üyesi
deli ' Alıntı:
Halid senin abinmi olyor :eek:hafalanoldum ama sen arap, o laz uşağı :bayıldım
senle uzun uzun tartışırdım ama nese canım sıkıldı... bu site bana yaramıyor... :agliyorum

A Çevrimdışı

Anti-Siyonist

Üye
İslam-TR Üyesi
Ensarullah

sirinbebek0ul0.jpg

hayalet Çevrimdışı

hayalet

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
ensarullah kardesim keyiffler iyi :muhaha :muhaha bakiyorumda