Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Haber Yeni Birleşme Girişiminde Şfc’yi Dışlayan Ahraruş Şam’a Sert Eleştiri (çeviri – Analiz)

ك Çevrimdışı

كعب بن مالك

La İlahe İllallah
İslam-TR Üyesi
Konuştuklarımıza Cevlani el-Kaide'den ayrılmanın daha hayırlı olduğunu söyleyerek cevap verdi. Ahrar'ın ilk talebi haklı bir talepti derken bunu sadece ilk talebi için söylüyorum.

Şimdiki Ahrar ile 3 yıl önceki Ahrar aynı değil. Şimdikinin hatasını söylerken 3 yıl öncekine bi ajan demediğ kalıyor insanarın.

Ömer2 Çevrimdışı

Ömer2

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Konuştuklarımıza Cevlani el-Kaide'den ayrılmanın daha hayırlı olduğunu söyleyerek cevap verdi. Ahrar'ın ilk talebi haklı bir talepti derken bunu sadece ilk talebi için söylüyorum.

Şimdiki Ahrar ile 3 yıl önceki Ahrar aynı değil. Şimdikinin hatasını söylerken 3 yıl öncekine bi ajan demediğ kalıyor insanarın.
Mucahidlere ajan yaftasini vuranlarin zaten islamdan herhangi bir nasibi varmi bilmem.
Ajanlar ise gruplarin icinde var zaten olmaya da devam edecektir kafirler bos dururmu hic senden benden akilli

Bunlar ise gruplarin birbirine karsi haktan cikmalarina sebeb oluyor
Bunun icindirki birlesme o kadar buyuk onem tasiyor onlar adina..

İsmet Esendal Çevrimdışı

İsmet Esendal

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
el kaideye hiç biat etmeseler bombalamayacak mıydı sanki amerika yine? İsimlerinin ya da biatın ne önemi var amerika'ya göre kendine tehdit oluşturabilecek güçte her türlü islami yapı yok edilmeli.

Ömer2 Çevrimdışı

Ömer2

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Burada bıle kalpler ayrıyken sahada oyle olması normal sanırım. .
Vallahı hak ıle batıl yakında gozukecek
hakkın yanında dımdık durana ne mutlu
Ama haktan ayrı durup ben hakkım dıyenede ALLAH gerekenı verecektır kım olursa olsun ne olursa olsun.!
Suphesızkı ALLAH ın ıpıne sımsıkı sarılanlar bolunup ayrısmayanlar ıste onlar her ıkı dunyadada en guzelıne kavusacak olanlardır.

Üst Ana Sayfa Alt