Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Yeni gelenler Önce Buraya !!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
S Çevrimdışı

Süfyan

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
ALLAH ın Selamı Rahmeti Bereketi Mağfireti üzerinize olsun kardeşlerim.Yeni üye oldum.ALLAH ilmimizle amel eden kullarından eylesin hepimizi.

D Çevrimdışı

didar

Üye
İslam-TR Üyesi
:ahaboleoldum siteye yeni üye olan tüm kardeşlerime hoş geldiniz demeyi kendime bir borç biliyorum zira cvpsız kalmanın nedemek olduğunu biliyorum Allah uhuvetimizi artırsın inş :helalsana

U Çevrimdışı

uksimu

Aktif Üye
Frm. Yöneticisi
yaw didar maşallahın war haa gözden kaçırılışında sonra göze girişinde harika oldu . :)

S Çevrimdışı

Suneni_Tabiun

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
selamun aleykum ve rahmetullah arkadaşlar bende yeni sayılırım aranıza kabul edersiniz inşaAllah

D Çevrimdışı

didar

Üye
İslam-TR Üyesi
uksimu ' Alıntı:
yaw didar maşallahın war haa gözden kaçırılışında sonra göze girişinde harika oldu . :)
:hahahaa sizden de bişey kaçmıyor
yeni gelen kardeşlerim hoş geldiniz sefalar getirdiniz hepimize hayırlı olur inş :helalsana

M Çevrimdışı

MaLCoLmX

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
MERHABA SITEMIZE YENİ ÜYE OLDUM TANIŞALIM KONUŞALIM BIRBIRMIZLE :)yardımcı olun

H Çevrimdışı

havvaa

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
SELAMÜN ALEYKÜM ARKADAŞLAR HEPİNİZZ HOŞ GELDİNİZ İNŞ GÜZEL SOHBETLERİMİZ OLUR AEOLUN SELAMETLE

D Çevrimdışı

dinimislam

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Selam kadeşlerim
Ben aranıza yeni katıldım Söz konus islam olunca bizimde bir faydamız olur diye düşündüm
Allah rızası için geldim inş bir faydamız olur

Allah'a Emanet Olun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Ana Sayfa Alt