Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Yeni gelenler Önce Buraya !!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
S Çevrimdışı

süleyman yaldir

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
selamün aleyküm tüm islam tr dostlarina
sizlerele tanismaktan dolayi cok memnun
olucam umarim cok zevkli sohbetlerimiz olurda,
bu sitenin bagi,lisi olurum

K Çevrimdışı

KEMAL023

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
:!: SELAMUN ALEYKUM TÜM GÖNÜL DOSTLARI BU SİTEYİ TESADÜFEN BULDUM.ASLINDA ARIYORDUM DİNİ BİR SİTE BURAYAYMIŞ NASİP.
HERŞEY ÇOK GÜZEL YAZILAR VİDEOLAR RESİMLER YANLIZ BİR İTİRAZIM VAR BİR KONUDA.YA ARKADAŞLAR BÖYLE İSLAMİ BİR SİTEDE NEDEN KENDİNİZE ENGLISH İSİMLER TAKMIŞSINIZ ANLAYAMADIM.OYSA BİZİM BU KONULARI ELEŞTİRMEMİZ GEREKMEZMİYDİ.NE OLUR BANA GÜCENMEYİN HAKKINIZI HELAL EDİN.AMA HERKESİN ENGLİSH E YÖNELMESİ BİRAZ ANA YAPIYI TERK ETMEK OLMAZ MI BİZDE ÖZ BENLİGİMİZİ KAYBEDEREK UŞAK MI OLALIM DİGER MİLLETLERE...

Z Çevrimdışı

zahir

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Kemal kardeşim aslında buna her konuda yabancılaşmamaya dikkat etmek gerekir ancak neyazıkki insanlar farklılık adına bu yöntemlere başvuruyor :(

K Çevrimdışı

KEMAL023

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
SLM ALEYKUM TEKRAR GÖNÜL DOSTLARI... :arrow:
ZAHİR KARDEŞ ALLAH SENDEN RAZI OLSUN.BEN ZATEN KİMSEYİ ELEŞTİRMEK VEYA YIPRATMAK İÇİN YAZMADIM AMA BUNU HERYERDE GÖRÜYORUM İNSANLAR ARTIK AHMET,ALİ,HASAN VB. KENDİ ÖZ İSMİNİ KULLANMAKTANSA ALEX,MİCHAEL,ANGEL HATTA BAZILARI XXXX ,YYYYY VB MATEMATİKSELMİDİR NEDİR ARTIK ACABA SINAV SİSTEMİMİ BİZE BU HALE GETİRDİ.ALLAH HEPİMİZİ ISLAH ETSİN.ALLAHA EMANET OLUN...

D Çevrimdışı

durunur

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
selamun aleykum...
eğer yanlış anlamazsanız bir soru sormak istiyorum zahir bey?
bu siteyi oluşturan sizmisiniz?yazılarda çoğu yeni gelene hoşgeldin demişsiniz.....sadece merak....

Z Çevrimdışı

zahir

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
durunur' Alıntı:
selamun aleykum...
eğer yanlış anlamazsanız bir soru sormak istiyorum zahir bey?
bu siteyi oluşturan sizmisiniz?yazılarda çoğu yeni gelene hoşgeldin demişsiniz.....sadece merak....

A.s. çok önemli değil kimin hazırladığı bence önemli olan amaca hizmet etmesi sitenin ancak önemli ise sizin için evet bu sitenin yapımcısı benim ...

A Çevrimdışı

aydogdu

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
ben yeniyim yasım 27 .1 haftadır buraya takılıyorum ARKADASLARADA TAVSİYE EDECEGİM

Z Çevrimdışı

zahir

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Hoşgeldin Aydoğdu işallah hepimiz için faydalı bilgi alışverişleri olur burası...

N Çevrimdışı

nirvane99

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Ey "O"nun "GÜL"lerinin ve "BÜLBÜL" lerinin diyarı!...Bu muhabbet sofrası hepimizi rızıklandırsın,inşa-ALLAH...

P Çevrimdışı

pinar918

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
selam dostlar.hayırlı be yararlı mesajlarınızı bekliyorum.sevgiyle ve muhabbetle kalın

R Çevrimdışı

roynald

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
selamun aleyküm kardeşlerim.insan her zaman bir arayış için de dir. bizler de hakkı arıyanlardanız.inşallah bu ugurda bu davada hepimizin kardeş oldugu malum dur.işte islamı ogrenen ogreten ve yaşayanlardan olalım inşallah. allaha emanet olunuz.

asselamu aleiküm... :p

C Çevrimdışı

crab58

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
bende yenıyım bırılerıyle tanısmak muhabbet etmek ıstemıstım ama kımseyle tanısamadım ınsallah tanısalım

C Çevrimdışı

crab58

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
arkadaslar eskılerden ıcrat yok eger oralarda yasıyan varsa muhabbet edelım .bu aciz kulun cagrısına cevap*:=)

G Çevrimdışı

gezgin

Üye
İslam-TR Üyesi
s.a
yeni katıldım bu forma inşallah bi faydamız olur
Allah a emanet olun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Ana Sayfa Alt