Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Yeni gelenler Önce Buraya !!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
K Çevrimdışı

Komutan ibn ül Hattab

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Selamun aleykum yalnız müslüman kardeşlerime , bende yeniyim sizlerle tanışmak ve uzun sohbetlerde beraber olmak için can atıyorum .

binti abdullah Çevrimdışı

binti abdullah

Üye
İslam-TR Üyesi
selamun aleykuuuuum.. burayı çok sevdim konular ve samimiyet çook ilgimi çekti.. yıllardır düşüncelerimiz yüzünden yalnız ve garip kaldık.. ama burası tam bizim kafadan.. rabbim hayr eylesin...

A Çevrimdışı

Askalani

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
ve aleykumselam ve rahmetullah
hoşgeldin ahi
Gelişin hem sana hem bize yararlı ve hayırlı olur inşaALLAH:)

abu suleyman Çevrimdışı

abu suleyman

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
assalamu aleykum muslumanlar. ben de yeni birisiyim forumda yani)).. bu sitenin hazirlanib shu shekile gelmesinde emeyi kecen her kese Allaha hamdu senadan sonra teshekkur ediyorum .

abu suleyman Çevrimdışı

abu suleyman

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
shiir cok guzel.sahiden ya hakki yashamadan hayatin tadi yok ki tadi olmuyan bir hayat hayat diyil ki...

B Çevrimdışı

Battal-Gazi

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Selamun ALeykum Arkadaslar.-Ben Bugün Üye Oldum. ALmanyada Yasiyorum. Sayfaniz cok Hosuma gitti. Bu forumu hazirliyan arkadaslardan Allah c.c. Razi olsun. Yüreyinize saglik

M Çevrimdışı

monaroza01

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
esselemü aleykum Ya Rabbi KUR-AN'I İZLAMI anlatana anlatılanın anlatım güzelliğini ver

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Ana Sayfa Alt