Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Yeni gelenler Önce Buraya !!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O Çevrimdışı

oween18

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
:) selamın aleykum herkeze ben yenı msj yolluyorum umarım guzel muhabetler olur ve bırbırımıze faydamız dokunur.

deysan Çevrimdışı

deysan

Üye
İslam-TR Üyesi
s.a. kardesler bende yeni üye oldum insallah güzel vakit geciririz Allaha emanetsiniz... :wink:

T Çevrimdışı

turkuaz

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
s.a bende yeniyim forum oldukça ilgimi çekti inş bundan sonra sık sık uğramaya çalışıcam

H Çevrimdışı

Hafız Fatih Hakan

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Selamünaleyküm arkadaşlar. Ben siteye şimbi üye oldum beni aranıza jabul edin lütfen. Bolu dan hepinize selamlar ve sevgiler. www.radyosafak.com sitesinden beni dinleye bilirsiniz.Yurdumun bütün insanlarına selam olsun. Radyo olarak salavat-ı şerife kanpanyası başlattık Rasül aşkı ile yananlara duyrulur. inşallah en kısa sürede 1 milyona ulaşacağız ilk hedef 1 milyon. Rasül'e sahip çıkmamız gereken şu günlerde duyarlılığınızı bekliyoruz.Kefereler Rasülüllah'ı sevenlerin sayısından haberdar olsunlar

A Çevrimdışı

asd_

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
s.a. bu siteye bugün kaydoldum,islami içerikli siteleri yeni yeni keşfetmeye başladım.Bir çoğu sanırım birbirinin benzeri gibi duruyor yada aynı kişiler tarafından yapılıyor.Allah razı olsun,inşallah hayırlı olur...

F Çevrimdışı

FARUK25ERZLU

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Selamun Aleyküm arkadaşlar ben bugün üye oldum ve bu siteyi yapan arkadaşa abiye çok teşekkür ederim hepineze çok teşekkür ederim arkadaşlar çok güzel konular ve seviyeli kelimeler yazıyorsunuz herkeze bol şans

K Çevrimdışı

kleptebiyos

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
s.a arkadaşlarım....
İyiki böyle siteler var ve bunu iyiki fark edebildik,site kurucularına sonsuz teşekkürler.ben de aranıza yeni katılanlardanım tabi kabul ederseniz....

N Çevrimdışı

nisanur

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
selamünaleyküm gönül dostları...
RABBİMİZ c.c. siteye gelişimi hayırlara vesile kılsın, güzel ve davamıza yakışır paylaşımlarda bulunmayı nasib etsin...

B Çevrimdışı

bilal-i

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Selamun Aleykum Dostlar bende aranızda yeniyim insalllah aranızda yerimi almak isterim bende...

B Çevrimdışı

betül

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
selamun aleykum bu siteyi hazirlayanlardan allah razi olsun araniza yeni katildim

GuLYaRaSi Çevrimdışı

GuLYaRaSi

VuSLaTa HaSReT
Admin
aleyküm selam betul hanım sizlerdende allah razı olsun bizlere destek verdikçe sizler azmimiz çabamız dahada artıyor ;)

E Çevrimdışı

eslem

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
s.a allah razı olsun böyle bi sire yaptığınız için görünce çok şaşırdım doğrusu... :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Ana Sayfa Alt