Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Yeni Islam-tr Yeni Takımı

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
316qjog.png

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
MaşeAllah, Güzel olmuş , da dışarda kalan daha pek çok kişi var . Bir de herkesin yedekleri çıkartsan, çekişmeli olur, İslam-tr şaha kalkar!

Bir kaçı :
Muzzammil , Enfal571, takva1, abdullah11, Muaz bin cebel , selman, tevhid571, hebbet kerrih, uyelikal, ebu_yusuf, Ummu seleme(bayan), İsbehani, askalani , The Zulkarneyn , musab99

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
yaw biraz adaletsiz olmadımı ? 8 e karşı 3 :)

Abdulmuizz Fida

Admin
S.A Ahi kadro güzel ama Enfal571 kardeşimin direk oynaması uygundur bence bu arada sen yedeksen aman takım kesin kazanır geçen sezon senin atamadığın gollerden başımız çok yanmıştı zaten :)

Adalet34 kardeşim , seni pek göremiyoruz sitede, daha aktif , daha sık olmalısın inşeAllah

A Çevrimdışı

abdullah ebu muslim

Üye
İslam-TR Üyesi
yaw biraz adaletsiz olmadımı ? 8 e karşı 3 :)

al muhacir akhinin futbola fransız olduğu böylece ayyuka çımış oldu :)

ayrıca samanpan kardeşi de bir teknik direktör olarak çok cesaretsiz gördüm:) arkadaş takım tamamen defansif olmuş. müslümanların hücuma dönük oynamaları lazım. ne demiş fatih(terim olanı): en iyi savunma hücumdur. ben olsam, müslüman kardeşle, m. said kardeşi defansta harcamazdım. maşaallah her birisi birer zidane. yeter ki siz asist yapın.

kanepe21 Çevrimdışı

kanepe21

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
ben anlamam maçtan.beni oyuna alırsanız zarar edersiniz haberiniz ola.:)sonra demedi demeyin .

Enfal.571 Çevrimdışı

Enfal.571

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
İnşaAllah kardeşim bundan sonra olmaya çalışacağız.. Bu arada saman Enfal571 kadroda imiş sonradan gördüm hakkını helal et. Samanın olmaması büyük avantaj tabi :) :)

Adalet abi hosgelmissin...eski abilerimizi tekrardan buralarda görmek cok güzel, acaba ziyaret mi yoksa uzun süreliginemi insaAllah :)

Enfal.571 Çevrimdışı

Enfal.571

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
bu arada böyle takim olmaz ki, islam tr takimi hicbirzaman samanpansiz kalmamisdi, benim yerime samanpan gecsin, adalet abide insaAllah geri döndügüne göre oda takimda yerini alsin :)
vesselam

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
ben jubılemı yaptım . Benım olmadıgım takımda adalet baskanında yerı yok :D bız seyırcıyız artık.

ا Çevrimdışı

التوحيد

Üyeliği İptal Edildi
Banned
abiler tamam ben hazırım, bomba gibiyim fişşek gibiyim ilk golü atana kadar kimseye pas
atmam on göre, İslam4ever kardeşi de tam karşıma getirmişsiniz ya tamam artık kozlarımızı
sahada paylaşırız valla karışmam. Herhalde sahada da " seni banlıyorum " diyemez.
Şaka yapıyorum umarım kızmaz.

Karşı takım neden 3 kişi ? Forumda iyi olan sahada da iyi olacak diye bir kural bilmiyoruz.

Neyse ben Halı Saha ayakkabılarımı hazırlayayım, nerdeydi bunlar ya en son 5 sene önce top oynamıştım.

Abdulmuizz Fida

Admin
Amma güldüm ya , uzayda mı yaşıyorsun musluman )) aynı takımdayız: )) Biçecen bizi

ا Çevrimdışı

التوحيد

Üyeliği İptal Edildi
Banned
anaaa desene kendi adamımızı çalımlayacaktım :)

ya ne bileyin kendi aramızda hala sahada maç yapacağız sandım,
abouvvv şimdi Futboldan anlamıyor derler desene rezil olduk
biri beni banlasın bu utançla burada duramam

ا Çevrimdışı

التوحيد

Üyeliği İptal Edildi
Banned
iyi ki önceden uyardınız yoksam manşetleri düşünüyorum da
" kendi adamını çalımlayan futbolcu "
" kendi kalesine gol atan futbolcu "
abi iyisi mi siz beni takımdan çıkarın

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
takımı yeniden kurmak lazım daha şimdiden 2 kişi futbol sahası nasıl olur biliyo değiller.
kadroda revizyona gidebilirim, radikal kararlar alabilirim.

kanepe21 Çevrimdışı

kanepe21

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
takımı yeniden kurmak lazım daha şimdiden 2 kişi futbol sahası nasıl olur biliyo değiller.
kadroda revizyona gidebilirim, radikal kararlar alabilirim.
ben sadece seyirci olurum.malum futbolcuların motivasyon olması lazım...ama kimden taraf olayım ona karar veremedim ya...

ا Çevrimdışı

التوحيد

Üyeliği İptal Edildi
Banned
ben sadece seyirci olurum.malum futbolcuların motivasyon olması lazım...ama kimden taraf olayım ona karar veremedim ya...

ne tarafı ? daha karşı takım bile yok ortada, seni yanıltmasın o karşı takımdakiler gibi gözüken bizim takımın forveti
senin futboldan anlamadığın belli :eek:
ya mahsus mu yapıyorsunuz

Üst Ana Sayfa Alt