Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Soru Yeni Telefon Alacağım, Fikirlerinizi Öğrenebilir miyim?

A Çevrimdışı

Away

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Selamunaleykum akhiler.galaxy S4 Mini almayı düşünüyorum.ama garantili olanlar benim için pahalı bende garantisiz almayı düşünüyorum.garantisiz telefonlarda orjinal mi?
Yani benim istediğim garantisi ama orjinal bu mümkün mü?

A Çevrimdışı

Away

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Akhi dogruda bahsettiğim telefon ihtiyacimi karşılayan türden.
En sonunda garantisi alacak Allahualem. Bilmiyorum.tlf culara sorunca orjinal diyor garantisi için.en sin imei sini internette taratacam :)

Nas Çevrimdışı

Nas

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ve aleykum selam fiyat aralığı söylersen iyi olur inşaAllah.S4 minilere dikkat et çakmaları orjinalmiş gibi satabiliyorlar.

K Çevrimdışı

Kuşçu

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Selamunaleykum akhiler.galaxy S4 Mini almayı düşünüyorum.ama garantili olanlar benim için pahalı bende garantisiz almayı düşünüyorum.garantisiz telefonlarda orjinal mi?
Yani benim istediğim garantisi ama orjinal bu mümkün mü?
Ahi güvenmediğin bir insansa kesinlikle alma, yoksa gerçek diye çin malını yutturabilirler.

A Çevrimdışı

Away

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Fiyat araligim en fazla 700 tl.

Merak etme akhi çin malına kanmamda.belki spotla kandirilabilirim :D

Nas Çevrimdışı

Nas

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Motorola moto G şuan 650 tl civarına orjinal garantili teknomarketlerden temin edilebilir.Fiyat/performans telefonu.

A Çevrimdışı

Away

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Akhi Allah arz
Motorola moto G şuan 650 tl civarına orjinal garantili teknomarketlerden temin edilebilir.Fiyat/performans telefonu.
Akhi Allah razı olsun.bahsettigin telefonu hiç arastirmadim özelliklerini.

A Çevrimdışı

Away

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
Düşmemiş demekki hiç 5 çıktığı halde. sen bi araştır yine sağlam telefon

Nas Çevrimdışı

Nas

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Samsungların arayüzü çabuk şişiyor ve o özelliklerine göre fiyatı yüksek.General mobile var o fiyata o da yazılım sıkıntıları bulunmakta rom işlerine ilgin yoksa pek tavsiye etmem ama fiyat/performans olarak fena uygundur.Moto g ise bu fiyata bulacağın en iyi telefon derim.

hebbit kerrih Çevrimdışı

hebbit kerrih

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
hayatımda 2 telefonum oldu akhi olmayan tecrübelerime dayanarak htc one s diyorum :D diğer telefonumu zaten piyasada bulamazsın.

Nas Çevrimdışı

Nas

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Mesaj atarım,ararım,internette gezinirim diyen birisi için moto g gayet yeterli.Çoğu ihtiyacına rahatça karşılık verebilir.Dolarla birlikte telefon fiyatları iyice arttı Türkiye de.İmkanın varsa yurtdışından da getirtebilirsin.Arkadaşım iphone 5s i(16gb) 1200 e almıştı Arabistandan

A Çevrimdışı

Away

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Rabbim hepinizden razı olsun
Samsungların arayüzü çabuk şişiyor ve o özelliklerine göre fiyatı yüksek.General mobile var o fiyata o da yazılım sıkıntıları bulunmakta rom işlerine ilgin yoksa pek tavsiye etmem ama fiyat/performans olarak fena uygundur.Moto g ise bu fiyata bulacağın en iyi telefon derim.
Akhi güzel tlfon ama pahalı ya.benim bakiyem en fazla 700 tl.
Şu ana kadar kimse sorumu cevaplamadi :) biliyorsunuz piyasada garantisiz ama orjinal (dediklerine gore) telefon varmış. Bu mümkün mü? Bu konuda bilgisi olan var mı?

Bende arabistandan tlfon getirtmeyi düşünüyorum ama getirecek kimse yok:)

H Çevrimdışı

haradirm

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Garantisiz telefon kesinlikle alma kardeşim discovery 700 TL civari hatta daha ucuz performans fiyat acisindan en iyi telefon piyasadaki. Garantisiz olarak da satiliyor biraz daha ucuz ama 50 60 lira için değmez. Orjinal al garantili al kafan rahat olur.

A Çevrimdışı

Away

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Akhi gercekten güzel tlfona benziyor.şimdi sette inceledim.bunu da tercih sırada koydum.Allah razı olsun

Üst Ana Sayfa Alt