Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Yoksa Tüm Türkiye Taksimde Uyutuluyormu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
M Çevrimdışı

MUNZİR

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Adminler, bende diyorum geçenlerde bir üyenin sayfallah571 :) söylediği yalan gibi diyorum ki koyun İPleri görelim ben kimim?

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Konu yakinda kitlenecek. Birileri de zil takip oynayacak. Bu ne boyle ya

M Çevrimdışı

MUNZİR

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Adminler ip geçmişini görebiliyor, benim ip geçmişimi, seyfullah571, SAKALLI ve Diyarbekirli'nin iplerini koysun bakalım kimmişiz.

Hayrola birader sen niye üstüne alındın?

@farkındayız
Korkma akhi, !sLaM4eVeR seni kırmaz gerekirse temizlik yapar ama senin hatrın için kapatmaz konuyu.

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
kesinlikle SAKALLI burda.
Niye kızıyıroum: çünki, atışmadan başka bişey konuşulmaz hale geliyor konular.

Silse daha iyi olur zaten.

Atışacaklar için bir konu açıyorum. İsteyen orda atışsın :D:D

TIKLAYIN
Atışanlar için özel bölüm

M Çevrimdışı

MUNZİR

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Sakallı nickli üyenin sakalı var mı aceba sorusunu hiç sordunuz mu kendinize?

M Çevrimdışı

MUNZİR

Üyeliği İptal Edildi
Banned
@farkındayız bu foruma gönüllü olarak sabah-öğle-akşam çok güzel katkılarda bulunuyorsun. Keşke şu reklam gelirlerinden İslam4ever abin sana biraz kıyak yapsa. Ne dersin hi, fena olmaz hani di-mi?

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
SON DAKİKA: Cizre'de HPG'li Mahmut Tadik'in (Serhat Botan) cenazesinin ardından başlayan çatışmalar büyüyerek, devam ediyor

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
@farkındayız bu foruma gönüllü olarak sabah-öğle-akşam çok güzel katkılarda bulunuyorsun. Keşke şu reklam gelirlerinden İslam4ever abin sana biraz kıyak yapsa. Ne dersin hi, fena olmaz hani di-mi?

İslam4ever Ahki eğer böyle bir gelir elde ediyorsa son kuruşuna kadar helal olsun :D

M Çevrimdışı

MUNZİR

Üyeliği İptal Edildi
Banned
İslam4ever Ahki eğer böyle bir gelir elde ediyorsa son kuruşuna kadar helal olsun :D

Eh be tevazu sahibi ve saf kardeşim, seni de bir görsün kardeşim ...emeğin geçiyor google trafiğini buraya yönlendirmede önemli bir rol oynuyorsun. Bak geçenlerde arama fonksiyonu boşuna değişmedi kardeşim, siteye ziyaret akımını ve tabi biraz daha çok gelir :) sağlamak için..

M Çevrimdışı

MUNZİR

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Hiç sordunuz mu bu adam !SLaM4eVeR kaç lira gelir elde ediyor sitede yayınlanan reklamlardan (müstehcen reklamlarda dahil, ayrıca müstehcen reklamlarda çok para var ha... Ama salih müslüman haram paraya tenezzül etmez, almaz .)

M Çevrimdışı

MUNZİR

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Kardeşim ben bu foruma kaç defa ziyaretçi olarak girdim bilemezsin. Kaç defasında sitenin üst tarafında çıplak kimseler gördüm, çöpçatan reklamlar gördüm vs. Uyardımda o sevgili !sLaM4eVeR'i. Bakınız Abdulmuizz reklama karşı benim ona tek bir lafım yok mert bir adamdır kendisi. Ben onlarada dedim siz reklamlara basılsın basılmasın ne kadar görüntüleniyorsa o kadar para alıyorsunuz. Mesela 400 kişi ziyaretçi olarak girse x bir para alıyor 1000 kişi ziyaretçi girse xx para alıyor. Size üye olduğunuz için fark etmiyorsunuz. Ve üye olun reklam gider çağrıları çok saçma. Bunu diyeceğine kaldır o reklamları. O da biliyor ki googlede islami kelimeyi aratan adam tek bir mesele için üye olmaz.

Şimdi verdiğin linkte sakıncalı olmayan reklamdan bahsediyor İslam4ever. Herhalde müstehcen veya avret yerleri açık kimselerin reklamlarından gelir elde etmek caizdir demiyorlar. Ama sitesinde yani islam-tr.orgte sürekli mustehcen reklam yapılıyor ve bu reklamlardan kazanılan para haram. Hem o soruya niye o cevab verdi bence o islami sorulara cevap verecek kadar ehil biri değil!

M Çevrimdışı

morueqq

لا إله إلا الله
İslam-TR Üyesi
eğer müstehcen şeyler geliyorsa haklısın başka bir arama sistemine geçilmeli bazen tamamıyla engellenemiyor sanırım...ben sürekli üye olarak girdiğimden reklam görünmüyor bir de tarayıcıyı kurar kurmaz adblock var onu kuruyorum reklamları engelliyor

M Çevrimdışı

MUNZİR

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Birde admin denen kişi bana şöyle diyor sen hiç facebook veya youtube girmiyormusun orada yok mu çıplaklar. Tövbe tövbe ne diyom simdi?

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Google , Youtube senin gezdiğin sayfalardaki bilgilerin istatistiğini tutarak açıan sayfada resim veya videoları getirir.

Sen okadar çok müstehcen sitelere girersen elbette her google reklamı müstehcen şeylerden i Youtube videoları da ha keza onlardan gelir.

İğne , çuvaldız meselesi. :islam-tr:

ben de üye olarak giriyorum. Hem de hergün. Bir tane bile reklam çıkmıyor. ben para kazandırmıyorum yani.

İşin gücün yokmu senin ya

M Çevrimdışı

MUNZİR

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Sen vallahi hakkımı yedin. Akıllım bir detayı gözden kaçırıyorun veya bilmiyorsun.. sitedeki konulara görede reklam yapılıyor ve İP'ne bağlı olarakta yerel reklam yapılıyor. Akıllım üye olunca reklam yok zaten vbulletin böyle ayarlanmış ziyaretçiler sadece görüyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Ana Sayfa Alt