Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Yoldaki Işaretler.. Seyyid Kutub Mutlaka Dinleyin :)

K Çevrimdışı

kardelen kader

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Allah razı olsun paylaşım için.zaten çok seviyorum seyyid kutub'u.seslendiren kardeşimde çok güzel seslendirmiş.Rabbim razı olsun inşaallah!Esselamü aleyküm ve rahmetullah ve bereketuh!

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Bu sohbeti koyan ve sohbeti veren iki kardeşi tanıyan bir kardeşleri olarak, Rabbim ecirlerini versin.

M Çevrimdışı

muwahhid04

Üye
İslam-TR Üyesi
Selamun aleykum sohbeti yapan abinin başka sohbetleri var mı?varsa koyarsanız sevinirim....

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Rabbim şehadetini kabul buyursun kardeşim. Seni bundan sonra dunyada görememekten dolayı içimde burukluk olsa da, şehadetinle Allaha (cc.) hamd ediyorum.
İlminle amel ettiğine şahidim. Artık sana olan özlemimizi ilim dolu sohbetinden, sesinden gidereceğiz.

ibnikayyim Çevrimdışı

ibnikayyim

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
meşeeeAllah bu eserin benim indimde değeri çok....kardeşlerimle dinlemiştik hep beraber....subhanallah...kardeşler bunları dağıtalım emin olun çık faydalı

ibnikayyim Çevrimdışı

ibnikayyim

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
şahit ol ya Rab Şahid ol yarab.....Biz kardeşlerimizin imanına şahitiz sende onların şehadetlerine şahit ol yarabbelaemyn..........amin:-(

E Çevrimdışı

Ebu Usame El-Amedi

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
bu sohbetleri defalarca dinledim.hangi bölümün kaçıncı dakikasında hangi konu anlatılıyor ezberlemiştim.Hala telefonumda kayıtlı.gerçekten yürekten anlatıyordu.hidayetimin ilk sohbetlerindendi.o yüreği çok sevmiştim.Allah şehadetini kabul buyursun.zaten O,yüreğinin o yangınıyla fazla duramazdı.Samarra'lı bacılarımızın intikamını almadan Rabbine giderse eminim bu onun için zillet olurdu.Rabbimiz ona izzet şerbeti içirdi.Yarın onun şehadetini iki kardeşim var onlara haber vereceğim,ağlayacağız birlikte...