Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Haber Zalim Restoran Müdüründen Aç Suriyeli Çocuğa Yumruk

Hilafet Sancağı Çevrimdışı

Hilafet Sancağı

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
B79topJCAAA7gvs.png

AbdulFettah Çevrimdışı

AbdulFettah

94.7 - Öyleyse, bir işi bitirince diğerine koyul.
İslam-TR Üyesi
Bu sabah haberlerde izledim bende, kapitalist sistem işte, üç kuruş kar elde etmek için böyle vahşileşir bunlar, muhtemelen o suriyeli çocuklar karizmalarını çizdiriyordur ve kendilerice müşteri kaybedeceklerini sandıkları için masum çocuklara aşısını olmamış kuduz kurtlar gibi saldırmışlardır..

AbdulFettah Çevrimdışı

AbdulFettah

94.7 - Öyleyse, bir işi bitirince diğerine koyul.
İslam-TR Üyesi
Bir insan bu hale nasıl gelebilir, hayvanlar bile birbirlerine merhametli mesela bir aslan yemesini bitirdiginde kalan artıklarını akbabalara bırakıyor, ki bunu yapan bir hayvan, bu insanlar niye şunlar kadar merhametli değil, bir hayvan kadar olamadınız yahu !!
herşeyden önce o çocuklar bu hale gelmemeliydi, elimizden geldigince onlara yardım etmeliyiz.

metin öztürk Çevrimdışı

metin öztürk

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
başkalarının insafsızlığı kınıyoruz.
ya bizler ne yapıyoruz?
niyetim insanları eleştirmek değil fakat böyle zamanları bizler için eçir fırsatına dönüştürmek çok zor değil
ilkokullara gidin,türk öğrencilerin okul kıyafeti varken suriyelilerin çocukları eski kıyafetlerle okula gidiyorlar.
bir öğrencinin kıyafeti 100tl civarı
100 tl ile bir çocuğun yüzünü güldürmek birçoğumuz için çok zor olmasa gerek
yahu bırakın şunları ,bizim insanlarımız suriyeye cihad için giderken bunlar korkup kaçmışlar diyen varsa
haberiniz olsun ilkokuldakiler çocuk
veya 2 tl veripte bir paket süt alıp masumun birini sevindirmek, zengin olsam çok yardım ederdim demekten daha fazla işe yarar
O takvâ sahipleri ki, bollukta da darlıkta da Allah için harcarlar; öfkelerini yutarlar ve insanları affederler. Allah da güzel davranışta bulunanları sever. -ÂL-İ İMRÂN 134

Üst Ana Sayfa Alt