Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Zeyneb'in Hz. Hüseyin'e Ağıtı 1080p

Aşk Kervanı Çevrimdışı

Aşk Kervanı

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Konu silinmiştir.

Hz.Hüseyin (r.a) resmi yoktur ikincisi erkeklerin bu şekilde ağıt yakması doğru değil...

Ayrılmam Gülümden.jpg

E Çevrimdışı

emirha_K

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
selam olsun şehidlerin efendisine cennet gençlerinin seyyidine :'( :'( :'(

Aşk Kervanı Çevrimdışı

Aşk Kervanı

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Muhterem eL_Muhacir,

Konu silinmiştir.

Hz.Hüseyin (r.a) resmi yoktur ikincisi erkeklerin bu şekilde ağıt yakması doğru değil...

Hazırladığım bu video klip için tam 3 hafta Video ve resim aradım, montajı ve düzenlenmesi de ayrı bir zahmet. Ancak Video Klibimi silmişsiniz. Canınız sağolsun.

Hz. Hüseyin'in resmi olmadığını ben de biliyorum. Klipteki resimler Tasviridir.
Tarihi olayları daha iyi öğrenmek birer araçtır. Bu iddianız çok gülünç.

Erkeklerin Ağıt ve Mersiye yakmalarının haram olduğunu ilk kez burada gördüm.
Acaba bana bu konuda Ayet ve Hadislerden bir delil getirebilir misiniz?

Bir de "erkeklerin bu şekilde ağıt yakması doru değil..."
demişsiniz ya bu cümleden sanki "sadece kadınlara mı caizdir" mi demek istiyorsunuz?

Son olarak şu anda 5 foruma üyeyim, ilk kez bir mesajım çok tuhaf bulduğum gerekçelerle editleniyor.
Biraz daha müsamahalı ve hoşgörülü olmanızı beklerdim.
En azından kullanıcı yorumlarını bekleyebilirdiniz.
Acaba Müslüman Kardeşlerim bu konuda ne düşünüyor, fikirlerini öğrenmek isterdim.

Saygılar, Allah'a emanet olun...

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
Bunun yerine Hz.Hüseyin (r.a) hangi dava için şehid edildiğini veya hayatını anlatan bi çalışma yapsaydınız daha hayırlı olucaktı kardeşim,

Son olarak şu anda 5 foruma üyeyim, ilk kez bir mesajım çok tuhaf bulduğum gerekçelerle editleniyor.
Biraz daha müsamahalı ve hoşgörülü olmanızı beklerdim.

sitemizi bi araştırın inşaALLAH ona göre nelerin tuhaf olduğunu anlarsınız kardeşim.

diretmenin bi manası yok

A Çevrimdışı

Abdullah Yusuf

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Aşk kervanı kardeşim inşaAllah çalışmalarını ümmetin faydasına olacak konular uzerınde yaparsan çok daha isabetli olur , uğraşın hder olmamış olur Allahu aelem

Üst Ana Sayfa Alt