Video Zulfikar Ali (r.anh)'ın Değil, Ömer (r.anh)'ı Şehid Eden Mecusi ebu Lulu'nun Hançeridir!

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Zulfikar Ali (r.anh)'ın Değil, Ömer (r.anh)'ı Şehid Eden Mecusi ebu Lulu'nun Hançeridir!
Ali (r.anh)'ın kılıcı olarak tanıtılan Zulfikar, aslında Ömer (r.anh)'ı şehid eden mecusi ebu Lulu'nun hançeridir. Sapık Şia, Ömer (r.anh)'a düşmanlığını subliminalleştirmiş resmen. Bu silahların Farisi'lere ait olduğnu, Ali (r.anh)'ın kılıcının nasıl olduğnu çağrı filminde ki gibi değil, savaşta hakikatte nasıl kullandığını anlatmaktadır.

18b431c103714f800065bb3475c007b9.jpg

eL_Muhacir

İlimsiz mucahid katil,cihadsız alim belam olur.
Frm. Yöneticisi
Bunlar bir de biz müslümanız diyor öylemi
Bu nasıl bir itikad anlamış değilim.

Bunlar katmerli kafir
Allah'ın laneti üzerlerine olsun

asliaral

İnan değil sana kastım Cahille sohbeti kestim
İslam-TR Üyesi
Zulfikar Ali (r.anh)'ın Değil, Ömer (r.anh)'ı Şehid Eden Mecusi ebu Lulu'nun Hançeridir!
Ali (r.anh)'ın kılıcı olarak tanıtılan Zulfikar, aslında Ömer (r.anh)'ı şehid eden mecusi ebu Lulu'nun hançeridir. Sapık Şia, Ömer (r.anh)'a düşmanlığını subliminalleştirmiş resmen. Bu silahların Farisi'lere ait olduğnu, Ali (r.anh)'ın kılıcının nasıl olduğnu çağrı filminde ki gibi değil, savaşta hakikatte nasıl kullandığını anlatmaktadır.

Ekli dosyayı görüntüle 26797

Su "lanet bayrami" videosuna vallahi guleyim mi, aglayayim mi, dehsete mi duseyim, kafama bir bardak su mu dokeyim de kendime geleyim bilemedim...

Balonlarla baslayan cocuk bayrami ve sevinc tekerlemeleri, sanki minnaklari eglendirme aktivitesi tadinda (!!) ... SubhanAllah.. Girisi beni benden aldi zaten.. Lanet kismina hic deginmeyeyim..

Son düzenleme:

asliaral

İnan değil sana kastım Cahille sohbeti kestim
İslam-TR Üyesi
Fakeleri ille de islam kilifina sokacagim/islamlastirmaya calisacagim diye tekil bazda zorla peslerinde kosup, bos ve zaman kaybi cabalardansa,

esas kitlesel olarak, bu kisilere calismalar yapmak lazim..

(CC olarak etiketledim, sahsiniza elestiri olarak degil.). @طالب بن عايد @Abdulmuizz Fida )

Şu an bu konuyu görüntüleyenler (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)

Üst Alt