Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

!!!Alemin En Kral Takımı Islam-Tr !!!

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı

!!!FOREVER TOGETHER!!!

TEKNİK ADAM:KAYZER (BİLİŞİM ALANINDA YAPTIĞI YENİLİKLER VE TEKNOLOJİYİ FUTBOL ZEKASIYLA BİRLEŞTİREN NADİDE TEKNİK ADAM)

KALECİ:RUCANE (VİDEO MÜZİK VB. ALANDAKİ YETENEKLERİNİ KARŞI TAKIMIN FORVETLERİNE GÖSTEREN MUHTEREM KALECİ)

DEFANS:UKSİMU(KURAN VE SÜNNET IŞIĞINDA DEFANSI KORUMA GÖREVİNİ LAYIKIYLA YERİNE GETİREN SAĞLAM DEFANS)

DEFANS:EBU KATADE(İSLAMİORTAM TARAFTARLARININ GÖZDESİ VE TAKIMA YAPTIĞI KATKILARI UNUTAMAYACAĞIMIZ DEFANSIMIZ)

DEFANS:SELEFİ(DEFANSTAKİ MANEVİ GÜCÜMÜZ. KARŞI TAKIMIN KORKULU RÜYASI)

DEFANS:CAN MÜCAHİD(YILIN TRANSFERİ OLARAK GÖSTERİLEN VE İSLAMİORTAM TARAFTARLARININ GÖZ BEBEĞİ SOL BEK SÜPER İNSAN CAN MÜCAHİD KARDEŞİMİZ)

ORTA ALAN: ZARİP(TAKIMIMIZA İÇ SAHA VE DIŞ SAHADA HAVA TAHMİNLERİ İLE DESTEK OLAN VE METEOROLOJİYİ FUTBOLA UYARLAYAN SOL KANAT OYUNCUMUZ SÜT SEVER ZARİP)

ORTA ALAN:DELİ (ETİKETE GEREK YOK ESKİLER ONU TANIR) :muhaha :muhaha :muhaha

ORTA ALAN:HAMAS(DİYECEK BİŞEY YOK ORTA ALAN ONLARA EMANET)

FORVET ARKASI: MUSAB BİN UMEYR(FORVETİ ASİSTE BOĞACAĞINA İNANDIĞIMIZ VE YAPACAĞINI BİLDİĞİMİZ HER PASINDA HAYDAA DİYECEĞİMİZ KARDEŞİMİZ) :muhaha

FORVET: SAMANPAN(YANİ BEN. BEN ŞİMDİ ÖZELLİKLERİMİ YAZSAM SİZ ENANİYET FALAN DERSİNİZ O YÜZDEN YAZMAYACAĞIM)

FORVET: İSLAM4EVER(ALEMİN EN KRAL GOLCÜSÜ. YAKLAŞIK 97 TANE TAKIMDAN TRANSFER TEKLİFİ ALIP DA GİTMEYEN (ANAAAA) SONRACIMA DAHA NELER NELER YAPAN(NELER ACABA:d)NEYSE O YAPAR ATAR GOLCÜMÜZ İŞTE ) :muhaha :muhaha

!!!FOREVER TOGETHER!!!

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Hey Yavrum Hey Kim Tutar Bizi :yale

Barça'mı Desem,Real mi desem,Ceheelse'mi desem Savulun Kafirler ;)))

Bakın karşımıza bu takımlar çıksa ne olur ;)))

Kaleci Rucane şisstt Ranoldinho kardeş gel sana sami yusuf abimizin Who-Is-The-Loved-One dinledin mi gel yaw gel futbol fani şey gel senle dinleyek bak hazır cd de yanımda..

Uksimi ye gelince Carnovaro,puyol;) Raborte Carlos bu üçlüyü gördümü ya haciler ne bu dinsizlik gelin selefi salihin yoluna dünya boş Allah büyük gelin size imam teymiyyenin fetavasını okuyayım..

Ebu Katede'ye gelince her an tekme tokat girmek için bekliyor aynı Pascal Nouama ,,,saha da söylenip durur yaw !slam4ever abi ya birine bişey de de şu kafirlere tekme tokat gireyim;)))

Selefi'ye gelince bir defans bir orta saha bir ileri tüm kafirlere selefi itikadını aşılamak için canla başla çabalar;))))hatta yetmez gol atmış gibi formasını çıkarır üstünde Yaşasın Selefilik diye yazıyı gösterip tüm kafir medyasından kafirlere tebliğ yapmaya kalkar..

Can mucahide gelince o defansın bu şekilde uğraşmasına anlam veremez ya ne tebliği gelin bunları en güzel yoldan osmanlıca dövelim der;)))

Hamas'a gelince aklı mescidi aksa'da dır..Maçdan sonra aksaya gidip yahudilere taş atıcam diye düşünür ama hazır maçta kafir çokken hır çıkarmak için kol gezer..

Deli'ye gelince muhteşem filozof ortama bakar..Ortamı tartmaya çalışır..Defansı idare etmek ve ileriye top çıkarmaya çalışır..Ayıptır söylemesi figo yanında halt etmiştir..Tabi herkesin sıkıştığı yerlerde ortama girip ne konuşuyonuz ya siz kuran ve sünnetten delille konuşun aksi halde susun der hoş karşısındaki kafirler kurandan sünnetten ne anlar;)))

Zarip ;))) Allah'a dua eder Ya Rabbim yağmurlarını yağdır bu kafirlerin ayağı suda kaysın diye dua eder;)) ama en maça adepte olan odur nede olsa hava yorumcusu;))

Gelelim takımın ileri uç elamanlarına musab bin umeyr durmadan şehit tahdındayı söyler tabi sesi yanık haa birde içden okuyor ya kafir defans çok etkilenmiştir şimdiye kadar picossonun parçalarını dinleyip mide krampları geçiren kafir defans musabın yanık sesine dayanamaz tabii musabda bi yandan ezgi söyler bi yandan da tek tek ipe dizer;)))

geldik takımın nuruna ..

samanpan ;)))

Kafir defansın korkulu rüyası...Kaleciler onla yüz yüze gelmeye korkuyor aynı cüneyt arkın gibi namlı ;))tutman onu fethedecek derler;)))

Gol atmakla kalmaz kaleciyide içeri sokar;))Tabi arkadan top gelirse;)))Benimle iyi bir uyum içerisindedir..

Bana gelince..

Maçla oynamakdan çok taraftara oynamayı severim az sayıda türk vatandaşlarımıza slogan veririm islami hareket engellenemez;)))

kanuni viyanayı feth edemedi ya biz feth etmeye gidiyoruz;)))

Hakemle ikili dialogda olurum ne olsa kavminin öncüsü onu islama kazandırmak demek tüm kavmi kazandırmak demek;))

ama top geldimi affetmem kaleyi gördüğüm an helede samanpan kardeş ortalıkda yoksa eski Haminin şutu gibi kaleye çekerim..

Kamile gelince..

Garibim kime bağırsın ki iş futboldan çıkdı artık sahada bizi korumak için siteyi daha hızlı serverlere taşır;)))

Size soruyorum sahada böyle oldukça kim dayanır bize maşallah takım kuvvetli hepsini tutan defans ve kavga etmek için orta saha var onlar bunla uğraşırken benle samanpan golleri dizeriz

:yale :yale :yale :yale :yale

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
taraftarları göremiyorum. islam abi bizi destekleyenler nerede :muhaha :muhaha :muhaha :güller :güller

D Çevrimdışı

DeLiRDiMBiLe

Üye
İslam-TR Üyesi
Dağılın Geliyor İslam-tr
!slam4everiyle kamili ve delisiyle
geliyor islam-tr musabı selefisiyle
geliyor islam-tr zaripi ve samanpanı ile
geliyor islam-tr rucane ve katadesiyle
Varmı başka ? :D:D:D

S Çevrimdışı

Süfyan

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
:muhaha :muhaha Yaw samanpan ben defansı beceremem ki en iyisi tribünlerdeki mücahidlere amigoluk yapayım

ya ya ya Şa şa şa İslam tr Çok yaşa :muhaha

(editlenmiştir)
katade buraya, yumruk havaya :muhaha

işte bu takım bizim desteğimizle coşar yaw keferelerin bacakları tutmaz olur :hahahaa hatta samanpan sen birtane kılıç al topla giderken kılıçla git ki karşına kimse gelmesin birde tekbir getirmeyi unutma he :hahahaa

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
Can Mücahid ' Alıntı:
:muhaha :muhaha Yaw samanpan ben defansı beceremem ki en iyisi tribünlerdeki mücahidlere amigoluk yapayım

ya ya ya Şa şa şa İslam tr Çok yaşa :muhaha

islam sever sen bizim herşeyimizsin
katade buraya, yumruk havaya :muhaha

işte bu takım bizim desteğimizle coşar yaw keferelerin bacakları tutmaz olur :hahahaa hatta samanpan sen birtane kılıç al topla giderken kılıçla git ki karşına kimse gelmesin birde tekbir getirmeyi unutma he :hahahaa
dağıtırız Allahın izniyle . islam abi kafa atar katade abim tekme atar deli onları delirtir yaparız iinş. sen de uçarsın :muhaha :muhaha adamlara :muhaha

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
TARAFTARIZ BİİİZ ÇEKERİZ CEFAAA İSLAM ABİ BİZİ BIRAKMAAAAA
LAYLAYAYAYALALALA :muhaha :muhaha :muhaha

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
yaw orada damı maç ben maç felan yapmam ayıptır söylemesi neyse kalsın :ihihih

G Çevrimdışı

ginger

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
RERERE RARARA ISLAMTR COK YASA...OLEY OLEY OLEYYY SAMPIYON ISLAMTR :) :) YAF BEN TEZAVRUATCINIZ-AMIGONUZ OLIMMI...:)SABAHI BEKLEYEMEDIM YAZMAK ICIN :))

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
taraftar dediginde böyle olur bakın ginger kardeşe dayanamadı telefondan mesaj yazdı

fedakar 12 numara ..

gelde gol atma :yale

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Bence o takımı değil taraftarları delirtiyordur..;)))

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Uksimi ve selefiyi unutmayın :muhaha

Zarip nerde :vahh

Üst Ana Sayfa Alt