Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

!!!Alemin En Kral Takımı Islam-Tr !!!

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
kardeş bu beşiktaş samsun spor maçımı hakem 5 kırmızı vermez korkma hakemde müslüman : )

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
ne demek istiyon abi o hakem haklıydı bi kere ben olsam beşiktaşı futboldan men ederdim:):):):)
hakem kimmiş bilen var mı bari??

G Çevrimdışı

ginger

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
!sLaM4eVeR ' Alıntı:
kardeş bu beşiktaş samsun spor maçımı hakem 5 kırmızı vermez korkma hakemde müslüman : )

HaLiD BiN VeLiD ' Alıntı:
ne demek istiyon abi o hakem haklıydı bi kere ben olsam beşiktaşı futboldan men ederdim:):):):)
hakem kimmiş bilen var mı bari??

sız bence kendı tkmınızı konuşun...beşıktaşı samsun macındakı hakemı napacaksınız yaff :muhaha :muhaha :muhaha :muhaha :muhaha

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Hakem sitemizdeki ibn kayyım kardeş olsun :))) biz kafirleri döverken o kırmızı kart vericegine o da bizimle birlik olur : ))

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
maç bittimi ahi ler. uzun zamandır kaybolmuştum ya hani. yolumu anca bulabildim. ne oldu, kaç kelle uçtu, musabı kim yok etti, son dakika haberleri neler. ben bu olaya bayağı fransızmı kaldım şimdi?... :huhuuhuu

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
deli ' Alıntı:
maç bittimi ahi ler. uzun zamandır kaybolmuştum ya hani. yolumu anca bulabildim. ne oldu, kaç kelle uçtu, musabı kim yok etti, son dakika haberleri neler. ben bu olaya bayağı fransızmı kaldım şimdi?... :huhuuhuu
maç bitti de kelle falan yok sen de yoksun maça eksik çıktık.. sana bayağı bi para cezası verdim :::::::)

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
deli ' Alıntı:
maç bitti de kelle falan yok sen de yoksun maça eksik çıktık.. sana bayağı bi para cezası verdim :::::::)

vay be. mezun olduk, işsiz kaldık şimdi birde para cezası çıktı, bizde bizim kankalar bana bir kıyak çeker deliyiz ayağına diyorduk. şimdi gelde akıllanma :muhaha

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
beilmem ben yedin cezayı

ne yapalım. emir demiri kesermiş. islam abi onayladıysa cezayı bizede ödemek düşer artık :dillll

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
ayarlayacam yeni bi maç inş.. deli cezalı oyuna girebilirsin kondisyonun ii olsun vuslat... şiir gibi top oynamanı istiyorum senin ::

V Çevrimdışı

vuslatım

Üye
İslam-TR Üyesi
ben ısınmaya baslıyorum delı kusura bakma yerinide aldık ama olsun biz bir aileyiz bekleyin beni :eek:ynok :eek:ynok :eek:ynok :eek:ynok :eek:ynok

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
KARDEŞLER HAZIRLANIN ÇOK YAKINDA DÜNYACA ÜNLÜ Bİ TAKIMLA MAÇ YAPACAĞIZ....
TAKIM OYUNCULARI VE TARAFTARLAR HAZIR BULUNSUNLAR...
:helalsana :helalsana :helalsana :helalsana :helalsana :helalsana :helalsana :helalsana

Üst Ana Sayfa Alt