Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Soru Arkadaşlar Bu Teoriye ve Bu Bloga Cevap Verir misiniz?

K Çevrimdışı

Kuşçu

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Püfff, ben de bu adamın şu ravisi yalancıdır, şununsenedi zayıftır demesini beklerdim.

Ona söyle ki kendi aklına tapacağına bir ve tek olan Allah'a tapsın. Sıkıysa yalancı olduğuna dair kendiden değil Allah'tan delil getirsin.

İZZETLİ Çevrimdışı

İZZETLİ

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
amaç belli hadisleri dinin içinden çıkarmak ama adam çalışmada yapmış hakkını vermek lazım yanlız imamın güvendiği tanıdığı yardım aldığı görevlendirdiği kimse olmamış mı ,kaldı kı bir kişiden bir hadismi aldı belki bir yere gitti 1000 hadis aldı bunun gibi bir sürü hesabın içine katılamayan şeyler var mesela bir yere gitti adam baktıki yalancı ve adam 100 hadis bildiğini söylüyor adamın yalancı olduğunu gören imam 100'ü de almadı ne oldu 600 bin hadisten bir anda 100 tanesi düştü daha akla gelmeyen bir sürü olasılıklar olabilir bunları düşünmeden bunu hazırlayan insana inanmak tamamen aptalların işi olur

Üst Ana Sayfa Alt