Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Soru Çocuğunuzun Eğitimi İçin Hangisini Tercih Ederdiniz?

E Çevrimdışı

Ebu Mervah

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Arada olan gariban müslümana oldu...Ne bacısına yaranabildi, ne oradaki müslüman kardeşlerine yaranabildi. Bacısıyla da arası bozuldu, yakında oradaki müslümanlarla da arası bozulur, tam olur...Artık bundan sonra tövbe diyor; bir daha mı uzaktan, bi şehirden başka bir şehirdeki işe referans olmak, aman aman diyor...Bundan sonra olayın gerçekleşeceği şehre gider, orada bütün şartları konuşur, şartları taraflarla konuşur, kabul eden eder, kabul etmeyen etmez. Sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yermiş derler...

Elyesa Abdurrahman Çevrimdışı

Elyesa Abdurrahman

"Hüküm ancak Allah'ındır..." En'am 57
İslam-TR Üyesi
Abla ben sana malesef bi alternetif oneremem bilgim yok ama bilidigum Bir muslumanin bile bile taguta gondermesi zaten şirk diye biliyorum ismail aga cemmatide bnce o sapiklar o kadar batillariinda ilerlemislerki bebege bile kucukde olsa veya farkettirmeden şirk aşılamak isteyeceklerdir .Allah yardimcn olsn ablam "Kim Allah'tan korkarsa, Allah ona bir çıkış yolu ihsan eder. Ve ona beklemediği yerden rızık verir. Kim Allah'a güvenirse O, ona yeter. Şüphesiz Allah, emrini yerine getirendir. Allah her şey için bir ölçü koymuştur." talak suresi abla sen sabret sakın Allah tan umudunu kesme

E Çevrimdışı

eslem berire

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Allah razi olsun kardesim.
Her ikisinide yapamiyorum zaten , bendemi bir sorun var bilmiyorum.., dusunuyorum korkunc bir hissiyata kapılıyorum kalbim daraliyorda ćatlayacak oluyor . Birgun kalben gidecem Tagutlarla mamutlar kabusum oldu .Caresizlikde yoldasım oldu:(

Elyesa Abdurrahman Çevrimdışı

Elyesa Abdurrahman

"Hüküm ancak Allah'ındır..." En'am 57
İslam-TR Üyesi
Allah razi olsun kardesim.
Her ikisinide yapamiyorum zaten , bendemi bir sorun var bilmiyorum.., dusunuyorum korkunc bir hissiyata kapılıyorum kalbim daraliyorda ćatlayacak oluyor . Birgun kalben gidecem Tagutlarla mamutlar kabusum oldu .Caresizlikde yoldasım oldu:(
Abla sen senden daha dertli olanlara baksan sıkıntilarin azalir inseallah