Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

CÜBBELİ'YE HODRİ MEYDAN!

selsebil Çevrimdışı

selsebil

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
"Hadi “Cüppeli”, çık karşıma!"
Ahmet Hakan, Fatih Altaylı'nın 'flaş partneri' Cübbeli Hoca'ya 'hodri meydan' dedi
23237.jpg

Ahmet Hakan/Hürriyet
Cüppeli'ye hodri meydan
JET skici “Cüppeli Hoca”, Habertürk ekranındaki “geleneksel komiklik yapma gecesi”nde şöyle demiş:
“Ahmet Hakan'ın ilmi yoktur. Şuraya çıksın Fatiha Suresi'ni bile okuyamaz.”
Lafı hiç uzatmayacağım.
Buradan kendisine meydan okuyorum:
Çıkalım ekran karşısına...
Murat Bardakçı, Hayrettin Karaman, Nazlı Ilıcak, Efendi Hazretleri, İbrahim Tatlıses ve Fethullah Gülen jüri olsun...
Bir ben okuyayım Fatiha'yı, bir de “Cüppeli”...
Bakalım hangimiz ayınları daha okkalı çatlatıyor, hangimiz tecvit kaidelerine riayet ediyor, hangimiz genzini daha iyi kontrol ediyor.
Ben ayrıca “meal-i şerifi takdim etme” ve “tefsir yapma” gibi ekstralar da vaat ediyorum...
Eskiden çok meydan okuyup caymışlığım vardır...
Söz veriyorum, bu kez caymayacağım.
Hadi “Cüppeli”, çık karşıma!

selsebil Çevrimdışı

selsebil

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
al birini vur ötekine...Allah'ın ayeti üzerinden rant yapıcaklar...

laylay Çevrimdışı

laylay

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
ahmet hakan amiral gemisinin islami yazar diye geçinen...yalakanın biridir...cüppeli tanımıyorum yorum yapmayacağım

R Çevrimdışı

ramazanusta

Üye
İslam-TR Üyesi
bende bu kişiler hakkında yorum yapmayacagım

"Onlara, kendilerine âyetlerimizden verdiğimiz ve fakat onlardan sıyrılıp çıkan, o yüzden de şeytanın takibine uğrayan ve sonunda azgınlardan olan kimsenin haberini oku."(1)
"Dileseydik elbette onu bu âyetler sayesinde yükseltirdik. Fakat o, dünyaya saplandı ve hevesinin peşine düştü. Onun durumu tıpkı köpeğin durumuna benzer. Üstüne varsan da dilini çıkarıp solur, bıraksan da dilini sarkıtıp solur. İşte âyetlerimizi yalanlayan kavmin durumu böyledir. Kıssayı anlat; belki düşünürler. (A'raf, 7/176)

bunların ikiside kuran ve sure okuyamaz onların işi emirlerine yaranmaktır.