Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Dua İsteyenler Buraya

ruhisukut Çevrimdışı

ruhisukut

Önce tanı sonra bağlan!
İslam-TR Üyesi
Selamun aleykum ve rahmetullah kardeslerim benim ve oglum icin duaya ihtiyacimiz var rabbim dualarimizi kabul buyursun amin.
Aleykum selam abim, Rabbim sana, ailene ve zürriyetine hayır versin, sizi şeytanın tuzaklarından korusun, sizlere afiyet ve sıhhat versin, sizi cehennem azabından korusun inşaallah.

raaem Çevrimdışı

raaem

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Dua istiyorum inşallah, aşırı stresten hafızamı kaybediyorum bildiklerimi karıştırıyorum, stresli olduğumda anlamlandıramıyorum çoğu şeyi... Hatam olduysa affola.Rabbim hepimize hayırlı bir yaşam ve hayırlı bir ölüm nasip etsin. Allah razı olsun.

ruhisukut Çevrimdışı

ruhisukut

Önce tanı sonra bağlan!
İslam-TR Üyesi
Dua istiyorum inşallah, aşırı stresten hafızamı kaybediyorum bildiklerimi karıştırıyorum, stresli olduğumda anlamlandıramıyorum çoğu şeyi... Hatam olduysa affola.Rabbim hepimize hayırlı bir yaşam ve hayırlı bir ölüm nasip etsin. Allah razı olsun.
Rabbim size ve tüm müslümanlara afiyet, sıhhat versin. Sizi ve tüm Müslümanları şeytanın tuzaklarından korusun, size kuvvetli bir hafıza versin, o hafızayı herşeyden önce Allah azze ve cellenin yolunda kullanmayı nasip etsin, boş şeyleri hafızanızda biriktirmeyi engellesin, Rabbim sitressiz bir yaşam versin, verdiği sıkıntılara sabredecek, sebat edecek bir güç size nasip etsin inşaallah.

raaem Çevrimdışı

raaem

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Rabbim size ve tüm müslümanlara afiyet, sıhhat versin. Sizi ve tüm Müslümanları şeytanın tuzaklarından korusun, size kuvvetli bir hafıza versin, o hafızayı herşeyden önce Allah azze ve cellenin yolunda kullanmayı nasip etsin, boş şeyleri hafızanızda biriktirmeyi engellesin, Rabbim sitressiz bir yaşam versin, verdiği sıkıntılara sabredecek, sebat edecek bir güç size nasip etsin inşaallah.

böyle değildim, hafızlık okudum hafızam çok güçlü/güçlüydü yani. :/ Allah razı olsun hepinizden.Allahümme amin ecmain. Çok teşekkür ederim

eL_Muhacir Çevrimiçi

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
Selamunaleykum kardeşlerim

Bu ay in 30 da mahkemesi olan bi kardeşimiz için sizlerden ozel dua istiyorum vallahi durum cok ciddi

Rabbim kardeslerimizi kafirlerin eline birakma amin amin amin

Onları ehline kavustur amin

M Çevrimdışı

Mustafa Sabri

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
ك Çevrimdışı

كعب بن مالك

La İlahe İllallah
İslam-TR Üyesi
Rabbim Annenize şifa versin kardeşim İnşeAllah önemli bir şey değildir
Amin, sağolasın abim. Midesindeki rahatsızlıktan dolayı 3 haftadır evde hasta yatıyordu, hastaneden gelecek cevabı bekliyorduk 20 günü falan vardı. Bugün çok ağırlaştı acile getirmek zorunda kaldık. Dua inşallah.

Allah hayırlı şifalar versin akhi.
Amin, Allah razı olsun kardeşim.

Allah şifalar versin inşallah hayırlı haberlerinizi alırız beklemedeyiz inşallah birşey çıkmaz. .
Amin, Allah razı olsun..

metin öztürk Çevrimdışı

metin öztürk

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Annemi acile getirdik. Dedemin öldüğü koridorda şimdi annemin çıkmasını bekliyorum. Kardeşinize dua edin..

Aişe (Radiyallahu Anha) şöyle dedi:
“Rasulullah (Sallallahu Aleyhi ve Sellem), hasta ziyaretine gittiğinde yahut bir hasta Rasulullah (Sallallahu Aleyhi ve Sellem)’e getirildiğinde şöyle dua ederdi:
أَذْهِبِ الْبَاسَ رَبَّ النَّاسِ، اِشْفِ، وَأَنْتَ الشَّافِي لاَ شِفَاءَ إِلاَّ شِفَاؤُكَ، شِفاءً لاَ يُغَادِرُ سَقَماً
‘Ey İnsanların Rabbi! Hastalığını giderip, şifa ver. Sen şifa verensin. Senin şifandan başka hiçbir şifa yoktur. Hiçbir hastalık bırakmayacak şekilde şifa ver!’diye dua ederdi.”
Buhari 12/5715, Müslim 2191/47, İbni Mace 3520, Tirmizi

Rabbim annene şifa versin
dedenede Allah rahmet etsin, mekanı cennet olsun

ك Çevrimdışı

كعب بن مالك

La İlahe İllallah
İslam-TR Üyesi
Aişe (Radiyallahu Anha) şöyle dedi:
“Rasulullah (Sallallahu Aleyhi ve Sellem), hasta ziyaretine gittiğinde yahut bir hasta Rasulullah (Sallallahu Aleyhi ve Sellem)’e getirildiğinde şöyle dua ederdi:
أَذْهِبِ الْبَاسَ رَبَّ النَّاسِ، اِشْفِ، وَأَنْتَ الشَّافِي لاَ شِفَاءَ إِلاَّ شِفَاؤُكَ، شِفاءً لاَ يُغَادِرُ سَقَماً
‘Ey İnsanların Rabbi! Hastalığını giderip, şifa ver. Sen şifa verensin. Senin şifandan başka hiçbir şifa yoktur. Hiçbir hastalık bırakmayacak şekilde şifa ver!’diye dua ederdi.”
Buhari 12/5715, Müslim 2191/47, İbni Mace 3520, Tirmizi

Rabbim annene şifa versin
dedenede Allah rahmet etsin, mekanı cennet olsun
Allahumme amin, Allah razı olsun abim. Şimdi eve geldik. Ekstra bir şey çıkmadı elhamdulillah.

Üst Ana Sayfa Alt