Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

E.S.A. Kardeşlerim

H Çevrimdışı

hattab

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Hamd ; alemlerin Rabb'i Allah (C.C.)'ya ,Salat; iki cihan serveri Hz.Muhammed (S.A.V.)'e ve Selam ; hidayete ta'bi olana olsun.(Amin)

Kardeşlerim, ilk önce böylesine müslümanları birbirleriyle etkileştirmek ve bu vesile ile müslümanların bir nebze de olsa bütünleşmesini sağlayacak bir site yaptığınız için Rabb'im (C.C.) sizlerden ve emeği geçenlerden razı olsun.Daha önce de böyle islami forum adı altında bir sitede çalışmalarım oldu fakat oradaki kardeşlerim dünyevi rütbelerinin hegamonyası altında kaldıklarından yaptıklarımıza layık olamadılar.Ya da her ne ise...

Ben şu aralar her zaman internete girme fırsatı bulamıyorum.Şuan gönlümün kapılarını kendini Hakk Yoluna vermiş ve bu uğurda yaşayıp,amel eden kardeşlerime açtıran Allah (C.C.)'nun naciz kullarından biriyim.

Gerek sosyal hayatta gerekse de sanal ortamda yardıma ihtiyacı olan kardeşlerim olursa yanınızdayım.Site de söz sahibi olan kardeşlerim de bana ulaşırlarsa sanırım hayırlı işler yaparak siteye yönelik bir takım girişimler yapacağım inşaAllah.

Şimdilik bu kadar yazmamın yeterli olduğu kanaatindeyim.Kalpleriniz Sahibine emanet olunuz.Rabb'im yar ve yardımcınız olsun.(Amin)

Dua ile vesselam.

Üst Ana Sayfa Alt