Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

esselamun aleykum

K Çevrimdışı

kadirtuna

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
esselamun aleykum.ben kdr.tuna bu siteyi yeni buyldum ve gördügüm kadarıyla gerçekten çok güzel. Allah sizlerden razı olsun inş.

ben böle şeylere biraz uzak bier insanım Allah beni affetsin gertçekten sizlerin böle çalışmalarını gördükçe sizlerin yazılartını okudukça benim ibadetsiz amelsiz sadece dünyaya yönelik olan bakış açım değişti işnş. sizlerin yardımları ilim paylaşmasıyla düzelmeme sebeb olur ve islami ilmimi ve amelimi yüceltirim. dualarınızı bekliyorum işnş. selam olsun sizlere Allah için yaşayanlara

G Çevrimdışı

ginger

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
wealeykumselam kardeşim...

İLİM PAYLAŞTIKÇA ÇOĞALIR!...

Rabbim ilmimizi artırsın ınşAllah...burada hep bırlıkte ınşAllah doğruyu oğrenmek için burdayız kardeşim...eğer amacımız buysa kı hepimizin bu doğru yerde ve doğru mekandayız bııznıllah...

Z Çevrimdışı

Zeyd bin Hârise

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
h.gdnz kadirtuna kardeşim Rabbim gelişini hayr etsin hayrlı ilim öğrenmeyi nasip etsin inşaallah ...