Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Forum Günlüğü...

? Çevrimdışı

...

Üye
İslam-TR Üyesi
yüreknamemin kırık dökük defteri...ah ah bu gün güzel bi şeyler karalama günüdür :)
mutluyum yaaa hemde çoook :)
yani bi insanın uyanır uyanmaz güzel bi haber alması kadar güzel bi şey yoktur herhalde :)

oley oley oleyyyyyy :))))))

mutluyummmmmm

B Çevrimdışı

BeReKe__

Üye
İslam-TR Üyesi
aşkhamalı ' Alıntı:
yüreknamemin kırık dökük defteri...ah ah bu gün güzel bi şeyler karalama günüdür :)
yani bi insanın uyanır uyanmaz güzel bi haber alması kadar güzel bi şey yoktur herhalde :)

mutluyummmmmm
rabbim daim etsin inş. :öptüm:/// :öptüm:/// :öptüm:///

? Çevrimdışı

...

Üye
İslam-TR Üyesi
BeReKe__ ' Alıntı:
aşkhamalı ' Alıntı:

mutluyummmmmm
rabbim daim etsin inş. :öptüm:/// :öptüm:/// :öptüm:///
amin cnm senin içinde aynı niyetle ::

B Çevrimdışı

barut

Üye
İslam-TR Üyesi
aşkhamalı ' Alıntı:

mutluyummmmmm

masss... ;)

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
geçmişolsun teyzecik... Allah yardımcın olsun :huhuuhuu

awesome Çevrimdışı

awesome

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
elhamdulıllah ne guzel bı gun bugun ,bıde eskıden oldugu gıbı erken kalkabılırsem yol alıcam ıns .

B Çevrimdışı

biyyat35

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
:yale bugun kalktim sabah namaza ondan sonra okula gittim sinavim vardi oda iyi gecti :vahh

ALLAHA EMANET OLUN ABILERIM ABLALARIM :öptüm:///

awesome Çevrimdışı

awesome

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Allahim ya yiyenimi gordum cooooook seker bisey nasil mayasik ufacik hos bisey o ole ya .Tutmayin beni gidiom bennnnnnnnnn

NeZnam Çevrimdışı

NeZnam

Üye
İslam-TR Üyesi
benim bugun çanta krizim tuttu yine çanta aldım yaaa ben ne yapacagım bu benle yaaa

Üst Ana Sayfa Alt