Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Gavs Saçmalığı [ yuh! diyeceksiniz]

M Çevrimdışı

morueqq

لا إله إلا الله
İslam-TR Üyesi
418047_351078978256342_186560574708184_1139931_2610538_n.jpg

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
yuh olsun gavs putuna

Y Çevrimdışı

yahya cuheyman

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
gavsları olmasa nefes alamazlarmış hiçmi düşünmezler o pohpohlamalarla övgülerle ve kendisine tapınılmalarla karnını doyuran aşağılık gavsları kim sayesinde nefes alabiliyor subhanAllah hipnoz olmuşlar gidiyorlar bir girdaba dogru şirk içinde Allah hidayet versin

Çay-Şakird Çevrimdışı

Çay-Şakird

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
bunlar gavslarına kulluk ettikleri ihlas ile Allah'a kulluk etseler kurtulmazlar mı kardeşler?!Bu ne haldir böyle hadis inkarcısı vehhabiler derler bi de.uydurma hadisi geçtim,sahih hadislerle amel eden bi adam tevhidi inkar etse yine müslüman değildir ki.

M Çevrimdışı

morueqq

لا إله إلا الله
İslam-TR Üyesi
tevhidi savunduğunda ingiliz,amerikan ajanı damgası yersin

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
y7sru.jpg

Son yolculuk
Lübnan'da Dürzilerin dini lideri son yolculuğuna bu şekilde uğurlandı.

bunu açıklama yapan yazı çok tuhafıma gitti :) tevafuken buldum :)

D Çevrimdışı

demiran

Üye
İslam-TR Üyesi
sabah okumuştum burda darul harb konusunda imam şafi aç kalma durumlarında kafir etinin yenilebileceğini söylemiş çünki kafirler hayvalardanda aşğıdır buna göre tc de bir kıtlık ve kuraklık durumlarında aç kalmayız etrafda bol miktarda sofi var yakala bir tane kesin iyin afiyet olsun :)