Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Soru Gördüğüm İki Rüyayı Tefsir Edebilir misiniz?

H Çevrimdışı

Hakpeşinde

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Selamün aleyküm kardeşler.Size bir hadise anlatmak istiyorum yazıcaktım daha önce anlatmıştım bazı arkadaşlarıma sizlerlede paylaşmak istedim .Gördüğüm iki tane rüya var bunlardan ilkini IŞID ilk kurulduğunda görmüştüm 2 sene önce Rizedeydim o zaman.Rüyamda şehrimin(AYDIN) bulvarındaydım ve tanklar geçiyordu fakat tankların üstünde siyah bayraklar vardı ben anladım ki hilafet askerleri tekbir getirdim sevinçten çok açıktı rüyam.Diğer rüyam ise 14 temmuz gecesiydi .Samsunda İfam yaz programındaydık sabah namazından önce gördüm askerler nizama girmiş şekildelerdi hepsinin elinde siyah sancaklar vardı ben arkadaşıma anlattım rüyayı sonraki gün darbe oldu 1 gün sonra aklıma geldi rüyam hemen arkadaşıma gittim işte dedim rüyamı hatırlıyormusun diye şaşırdı oda bir anda doğru diyerek hayırlısı inşallah

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
her iki olayda müslümanların maslahatı için acı bir olay onun için sol tarafına 3 kere tükür ve bu rüyaların şerrinden ALLAH a sığın

Üst Ana Sayfa Alt