Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Günün Saçmalaması

M Çevrimdışı

Mustafa Sabri

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi

metin öztürk Çevrimdışı

metin öztürk

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
zekeriya beyaz'a sormak lazım kurban bayramını iptal etsekde koç yerine bunların dilini kessek caiz olurmu hocam :D

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
B1RX-CiCUAMg0XB.jpg

M Çevrimdışı

Mustafa Sabri

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
ben o kadar bile dayanamadım :mad: bu ataputçulardan daha bir tane akıllısına rastlamadım:ssrtcbya::ssrtcbya::ssrtcbya:

metin öztürk Çevrimdışı

metin öztürk

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
yalan yok ben atatürkün öldüğünü 10 yaşıma girdiğimde öğrendim :D demekki arkadaşın büyümesi lazım

O Çevrimdışı

omermuslim

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ve Beyin sessizce uzaklaşır:)

bayıldım bu lafa :)

hebbit kerrih Çevrimdışı

hebbit kerrih

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
bir kardeş anlatmıştı çocukken hoca kardeşe demişki ataput sizi şurdaki resimden izliyor bızım elemanda ne bilsin çocuk daha gerçekten öyle olduğunu sanmış bir gün okuldan sonra eve gitmemiş beklemiş herkes gidince sıranın üzerine çıkıp resme tükürmüş bakmış bir şey olmuyor vurmuş resmi yere atmış kırmış :)

çocukken putları yıkmaya başlamış maşallah :p

A Çevrimdışı

ahmet ömer

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
bunların atası komaya giriyor ölmeden bir hafta önce sonra uyanıyor bir ara uyandığında ilk dediği islam ülkelerine elçi gönderin Kuran ve Sünnete bağlı kalalım diyor keamlistlerde inkar etmez bunu ama nedense hep saklarlar ne söylediğini

Üst Ana Sayfa Alt