Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Günün Saçmalaması

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
B1rF_TBCIAEdRbn.jpg:large

Ümmü Yasir Çevrimdışı

Ümmü Yasir

İşlerimizin hepsini düzelt Allah’ım...
İslam-TR Üyesi
Hani okadar kutsuyorlardı, yere göğe koyamıyorlardı atalarını. Bu durumda çoooook memmun Olmalı yerinden(!) sevgili ataları.....Malum insanlığı(!) o kurtardıya yobazlıktan

İ Çevrimdışı

İbn Muhammed

الله اكبر و العزة الله
İslam-TR Üyesi
bu hangi kitap nutuk filan mi :)

Medeni Bilgiler diye bir kitabı var bu betonun onu bulmaya çalıştım ama ulaşamadım, bu fotoğraftaki kitap Ahmet Kabaklı, Temellerin Duruşması, Türk Edebiyatı Vakfı Yayınları, İstanbul, 15. Baskı: 1992. imiş. Bulabilirsem Medeni Bilgiler kitabını paylaşırım.

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Medeni Bilgiler diye bir kitabı var bu betonun onu bulmaya çalıştım ama ulaşamadım, bu fotoğraftaki kitap Ahmet Kabaklı, Temellerin Duruşması, Türk Edebiyatı Vakfı Yayınları, İstanbul, 15. Baskı: 1992. imiş. Bulabilirsem Medeni Bilgiler kitabını paylaşırım.
Bi ara kitabi indirdigimi saniyorum. En azindan bazi sayfalari vardi bende. Bulursam paylasirim

İ Çevrimdışı

İbn Muhammed

الله اكبر و العزة الله
İslam-TR Üyesi
Y Çevrimdışı

yoldaki_muhendis

NEVER GIVE UP!!
İslam-TR Üyesi
2 senedir illuminatiyi ve masonu arastiriyorum ve hem ilginç hemde çok korkunç seylerle karsilastim:krktm:. bazi insanlari ne olmalarini istiyorlarsa ona göre programe yapiyorlarmis. esas yerleri amerika olsada dünyanin her tarafinda adamlari,tapinaklari ve gizli yerleri var... önceden dedegim gibi esas yilanin basi bu saydiklarim, haşa haşa kendilerini tanri zannedip tum insanlari kendi istedikleri sekle sokmaya çalisirlar: en güçlü silahlari televisyon ve müzik.(Kendi görüsümce)

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
2 senedir illuminatiyi ve masonu arastiriyorum ve hem ilginç hemde çok korkunç seylerle karsilastim:krktm:. bazi insanlari ne olmalarini istiyorlarsa ona göre programe yapiyorlarmis. esas yerleri amerika olsada dünyanin her tarafinda adamlari,tapinaklari ve gizli yerleri var... önceden dedegim gibi esas yilanin basi bu saydiklarim, haşa haşa kendilerini tanri zannedip tum insanlari kendi istedikleri sekle sokmaya çalisirlar: en güçlü silahlari televisyon ve müzik.(Kendi görüsümce)
ben de çok araştırdım. Hala da sembollerinin kullanıldığı yerleri takip ederim.
Son zamanlarda biçok kişinin illuminatiyi araştırması ise bana garip geldi. Bunlar yüzyıllardır aynı şekilde hareket ediyorlarmış diye anlatılıyor.
O zaman neden son dönemde gündemde ! . Ben kendimce , Sonra şu kanıya vardım.

Her olayın altında ABD bu işin içindedir düşüncesi ile , ABD (ya da emperyalizm / bilmem hangi oluşum vs vs ) ilah lığının proagandası yapılıyor.
Büyük olayların hangisinde bu iş ABD nin işi diye konuşulmadı ki?
Örnekler;
Gölcük depremi,
Japon depremi ve sonrasında teunami,
ikiz kuleleri ABD yıktı,
Kaideyi ABD kurdu,
İŞİD i ABD kurdu,
Google Erath ile biz bile bu kadarını görebiliyorsak ABD herşeyimizi izliyordur,
Dinlemeler ABD nin işi, zaten o herkesi dinliyor,
uzar gider liste. Bunların içinde ABD nin parmağı olanlar da var. Bunu kabül ediyorum. Ama vurgu yaptığım konu başka.
Her şeye Gücü yeten Sıfatı ABD ye veriliyor. Ve herkes bunun sözcülüğünü yapıyor. Bu ilahlık değil de nedir.

Bu bakışla ben İlluminati olayını aynı listeye koydum kendimce. Yani ortada bi oluşum vardır büyük ihtimalle. Evet.
Etkinler , Evet. Ama herşeyi de bu illuminaticiler planlıyor ve uyguluyor diye br düşünceye karşıyım.
Onların yaptıkları; olan olayları kendileri yapmış gibi göstererek, İlahlaştırılmalarıdır.

Hz İbrahim di sanırım.
Nemruta'a "Benim Rabbim hayatı veren ve istediğinde geri alandır" dediğinde, Nemrut;
"Ben de yaşatır ve öldürürüm demişti. Ben seni istediğim zaman öldürürürüm. Ama şimdi öldürmüyorum. Bak işte seni yaşamın benim kararıma bağlı" demişti. (aklımda kaldığı haliyle yazdım. Hatalar olabilir)
Fark göremiyorum

Üst Ana Sayfa Alt