Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Soru İbni Teymiyye'nin Moğolların Yenileceklerini Önceden Bilmesi, Bildiğini İddia Etmesi Şirk midir?

S Çevrimdışı

Süleyman Incek

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Cahillere laf anlatmak zor ... hele ki kalpleri batıla kaymışlara ... o yüzden gerek yok ... ayrıca onların baskın olduğu yerlerde ilimsiz olursanız yarardan çok zarar vermiş olursunuz ... sanaldan değilde gerçek hayatta 1-2 kişinin hidayetine vesile olabiliyorsak ne mutlu bize ... en yakınlardan başlayın @aleyna ... daha yararlı olacakdır InşaAllah ...
Sapıklarla ancak Alimler uğraşabilir o da ancak elebaşlarını rezil ederek ...
Ya da bu siteye davet edin icabına bakılır :)

E Çevrimdışı

Ebû İsmâil el-Muhacir

Üyeliği İptal Edildi
Banned
@aleyna galiba acele ile yazdın başlığı ama başlık çok yanlış olmuş. Allah'tan önce kimse bilemez. Konuya attığın başlığı değiştirbilmen mümkünse başlığı değiştir yoksa forum yetkilileri değiştirsin başlığı.

Mesela şu şekilde değiştirebilirsin ;

İbni Teymiyye'nin Moğolların Yenileceklerini Önceden Bilmesi, Bildiğini İddaa Etmesi Şirk mi ?

A Çevrimdışı

Aleyna

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
@aleyna galiba acele ile yazdın başlığı ama başlık çok yanlış olmuş. Allah'tan önce kimse bilemez. Konuya attığın başlığı değiştirbilmen mümkünse başlığı değiştir yoksa forum yetkilileri değiştirsin başlığı.

Mesela şu şekilde değiştirebilirsin ;

İbni Teymiyye'nin Moğolların Yenileceklerini Önceden Bilmesi, Bildiğini İddaa Etmesi Şirk mi ?

Hayır başlığı ben öyle atmadım , bana öyle sorulduğu için öyle yazmak zorunda kaldım ve şimdi istediğiniz gibi düzelttim.

S Çevrimdışı

seyfuAllah

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
ibn tamiyah ra yaşadığı kerametler 60 sayfa kadar açıklama yapılmıştır bu olay Allahın evliyalarına verdiği kerametten başka bir olay yoktur. Allah dilediğine dilediği bilgiden haberdar kılabilir.

Üst Ana Sayfa Alt