Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

İmam Ebu Hanifenin Resmi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
İmamın vesikalık resmi de yok muydu!! onu da katsaydın...

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Ne yapılması bu resmen fotoğraf gibi

Nasılsa bilmiyorz, adam acaba büyük dedesine kıyak mı yapıyor ?

T Çevrimdışı

Tuva Vadisi

Üyeliği İptal Edildi
Banned
tamamen şaçmalık bu resim kafadakilere bak kardeşim sen hiç tarih okudunmu ama desene okuduğun tarihin hocasıda senin gibi ise mesele yok..bir araştır bakalım bu resimdeki niye ebu hanife olamaz....

BU resmi Devlet Kütüphanesinde buldum öyle yazıyordu.. iyiki senin gibi bir tarih hocam yok yoksa kesin tarihe karışırdı!

H Çevrimdışı

Habibullah

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
başındaki ve içindeki şeye dikkatli bakarsan onun sarık olmadığını ve adının kavuk olduğunu ve onunda ilk defa fatih sultan mehmet han tarafından giyildiğini anlarsın sonra geriye ne kaldı onuda sorarsın şimdi ne yani diye birde doğum tarihlrine bak bakalım ne çıkacak KOLAY GELSİN .....

H Çevrimdışı

Habibullah

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
TARİH HOCASI YANİ EĞER OKULA GİTTİ İSEN OKULDA SİZLERE TARİH DERSİ VEREN KİŞİ NE VAR BUNDA HAKARET DEĞİLKİ O SADECE EKSİKLİK

T Çevrimdışı

Tuva Vadisi

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Tarih hocası Senin gibi ise ne demek? bu hakaret değil mi? bende sanaİNSAN GİBİ bir şey yazdım kısasa kısas

H Çevrimdışı

Habibullah

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
ya kardeşim nedemek ben sana hakaret etmedimki sadece tarih hocasınında senin gibi olduğndan bahsettim hepsi o

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Ana Sayfa Alt