Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Soru İslam-tr İçin Hazırladığım Windows 7 Kurulum Videosuna Denk Gelirseniz Link Atar mısınız?

Ebu Ubeyde Çevrimdışı

Ebu Ubeyde

Üye
İslam-TR Üyesi
Esselamu Aleykum Ve Rahmetullahi
Windows7 tanışınca nasıl kurulacağını anlatan videolar hazırlamıştım.. Bir ahi mail adresime Takva için hazırladığımı yollamış güzel günlerdi. Bir de İslamtr özel yaptığım vardı ona da denk gelen olursa yollarsa arşivimde olsun isterim.. Aradım bulamadım henüz..
https://archive.org/details/adalet

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Takva kapandiginda onu ararken islam-tr yi bulmustum. Takva sevdiği m bi forumdu. Bilmem simdiki haber sitesiyle ilgisi varmi

Ebu Ubeyde Çevrimdışı

Ebu Ubeyde

Üye
İslam-TR Üyesi
Takva kapandiginda onu ararken islam-tr yi bulmustum. Takva sevdiği m bi forumdu. Bilmem simdiki haber sitesiyke ilgisi varmi
Ahim takva - mücadele farklıydılar içlerinde şuan ki taklahaber akidesinden ahiler vardı mutlaka ama en azından benim tanıdığım çok ahi öyle değildi. Genede en iyisini Allah bilir..