Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Islam-tr Yetkili Ve Üyelere!!! :'(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O Çevrimdışı

omermuslim

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
konuyu açan ben oldugum için buraya yazayim dedim:uzgnm:
Rabbim bir kez daha bu günahkar kuluna yardim etti:uzgnm:

akhiler büyük yoldayim ve 110 km ile gidiyorum sonra trafik yavasladi bende 80'e kadar inebildim, olay burda basliyor, yollar tamirde oldugu için oraya bir yuvarlak yapmislar bende bilmiyom(galiba türkçesi dolambaç)hizla oraya girdim ve az kalsin kaza yapiyordum, hava yagmurluydu birde arkamdaki :mad:[...]:mad: beni yakindan takip ediyordu, yanimda annemde vardi:uzgnm: Allahtan bisey olmadi sadece ben soktayim. birde gelirken araba 3 defa bozula yazdi:acpsnr::uzgnm: oohhh çile bülbülüm çile:confused::bsmagryr:
Rabbim kimseye kaza yaptirmasin, hem araba hem yaya olmak üzere, ben yapmadigim halde hala titriyom:( bu arada araban Renault clio1
Geçmiş olsun akhi

Y Çevrimdışı

yoldaki_muhendis

NEVER GIVE UP!!
İslam-TR Üyesi
Geçmiş olsun akhi

sagol akhim, bu aralar herkes bir hizli sürüyor, sehir içinde bile rahat yok. 4 senedir araba sürüyom allaha sükürler olsun hiç kaza yapmadim, ama çok kez kaza ile burun buruna geldim, yani az kalsin yapiyordum. burdakiler bana diyorlarki sen birde türkiyeye git esas is orda. Allah yardimcimiz olsun. araban varsa belada var

Abdussamed Seyhani Çevrimdışı

Abdussamed Seyhani

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
öncelikle selamun aleykum ve rahmetullah ve berekatuhu...

Eger bu konum yetkili abilere göre gereksizse silebilirsiniz, kimseyi kirmadan derdimi anlatayim inchaAllah:uzgnm:

:uzgnm:çok zor ve farkli bir gençlik yasadim:(:hoop:

babamin çektiklerini anlatmaya kalksam aylar sürer, ben suan sadece kendi dertlerimi azda olsa anlatayim...
fransadayim ve 7 buçuk yasindayim, bazi okullar beni almadi veya 2 hafta sonra geri gönderdiler fransizca bilmiyom diye. "bu arada sunu söyleyim kaldigimiz yer fransanin en pislik yerlerinden birisiydi" neyse bir okula girmeyi basardim. birde sunu hatirlatiyim kaldigimiz yerlerin okullari çok kötüydü, yani nedemek, taciz,tecavüz,dayak vs vs:uzgnm: Allahtan bana "kismen" birsey olmadi babam her sabah ögütlerimi verirdi dikkatli ol diye..

CP, CE1 ve CE2'ye dönemim(ilkokul gibi)
hep yalniz kalan, kimseyle konusamayan bir çocuktum. herkesin dalga geçtigi yalnizca bana isleri düsünce yag yaktiklari isleri bitincede yüzüme bile bakmadiklari ahmettim.. ögretmenler herkes ikiser olsun dediklerinde yalniz kalirdim, bu liseye kadar devam etti:uzgnm:aglamamak için kendimi zor tutardim suanda öyle

CM1 dönemi(ilkokulun devami) tasindigimiz için 6 ay gittim
bu okulu hiç unutmam, sinifta 20 25 ögrenci vardi,3 Türk,2arap ve 1 yabanci, digerleride avrupali diyelim...
ögretmen her firsatta bizi döverdi, türklere büyük kini varmiscasina.. en çokta beni döverdi, fransizcam fazla iyi degildi diye çok dövdü:uzgnm: tenefüse çikinca herseyi unuturduk ama zil çalinca gene dayak saati deyip giderdik. okul bir klisenin yanindaydi sadece CM1'ler vardi ve etrafi ayni hapis gibi kapaliydi.. ama suan o okulu aradim bulamadim sanki haritadan yok olmus gibi:ssrtcbya:.. sonra baska biryere gittik ordada 4 ay CM1'ne gittim gene ayni seye maaruz kaldim, dalga geçtiler alay ettiler, yalniz kaldim, istersem onlari gebertebilirdim ama utangaçlik ve kendimi ifade edememem buna hep mani olacak:(

CM2 dönemi(ilkokul devami) babam bizi o kötü sehirden alip uzak bir yere götürdü ve emmim olacak adam bize "gelin ben size bakarim dedi, babamda çaresiz kabul etti, keske etmeseydi"
burdaki okuldada bir fark yoktu gene ayni devam etti, sadece bir fazlaligi vardi evinde kaldigimiz emmim hasta babam disari çikinca beni ve kardeslerimi döverdi, babam çaresiz bisey diyemezdi bu bir sene devam etti, orda bütün paramizi yiyip bitirdi ve 2 tane araba aldi bizim paramizla, bir kaza yapti azkalsin babam ölüyordu, sonra hala bizi suçladi, ve agustos ayinda defolup sivasa tatile gitti, bizde 2 ay sonra suanki oldugumuz yere kaçtik:uzgnm::(:uzgnm: emmimden nefret ederim(bize yaptigi sadece bu degil)

6 5 4 3 dönemim(yani orta okul)

herkes ne varsa belayi bende arar oldu, niye öyle yürüyon, bakmadigim halde niye bana baktin dediler... bu tür olaylar beni daha fazla piskopat yapti, yani istemeden bana satasani döverek öldürebilirim.. o yüzden kimseyle dövüsmedim, içimde o kadar aci varki hata yapmak istemedim...

lise dönemi, (4seneydi ama ben 3sene gittim)
burda is biraz daha farkliydi çünki karsimdakilerde benim kadar büyüktü , ordada ayni duruma maaruz kaldim, kaç defa dövüse yazdim Rabbim her zaman oldugu gibi bu günahkar kuluna yardim etti...
3 sene ne aci çektigimi Rabbim bilir:acpsnr::(

Sizlere bütün detaylari anlatmak isterdim ama forum üzerinden olmaz zaten uzun sürer..
Bazen benimle müslüman kardesler bile dalga geçti, bana kim yardim etti biliyormusunuz müslüman olmayanlar. "içimde çok büyük bir öfke var, insan bana bulastigi zaman sonuçlarina katlanir kim olursa olsun".. gelelim bu foruma... @Abdulmuizz Fida abiyi bir abi olarak görüp çok sevdim bir iki yetkili abi daha var, bir kaç üyede var benimle çok iyi anlasiyorlar, iyilerden Allah razi olsun, kisacasi islam tr'yi bir aile olarak gördüm. disarda karsima çikan o adi insalar, sanki baska bir yüzle dini forumdada karsima çiktilar, arkadaslarim dediki onlar her tarafta olurlar dini forum dahi olsa...:(ben, müslüman olsun olmasin kimseyle ugrasmadim...

Ben Allah için bu sitedeki herkesi severim, hatam varsa hemen özür dilerim ama bazilari bir özürü bile çok gördüler. neyse kaybeden ben degilimdir. okullarda beni adam yerine koymadiklari gibi ne yazikki bu sitedede bazen kimse beni adam yerine koymuyor. bir soru soruyom birisi ya saçma cevap veriyor yada ne halin varsa gör manasinda cevap yazmiyor. bazen akhinin ismini yaziyomki bildiri gitsin diye adam bi bakipta cevap vermiyorlar..:uzgnm:

Bana utanmanin hayadan oldugunu söylemisti, yillardir utangaçliktan dolayi anneme babama sarilamiyom budami hayadan:uzgnm:, biriside adam yerine koyup düzgün bi cevap vermiyor sanki maksat cevap yazip kendini göstermek, madem tartismak veya beni bilgilendirmek istiyon sonuna kadar git ne yarida birakip gidiyon, akhinin ismini yaziyom cevap versin diye ama adamin umrundami, bu sitede benimle özellikle 3 akhi ugrasiyor bunu söylemek isterim, ben su kanaâte vardim;
ya benden nefret ediyorsunuz, tanimadiginiz halde

ya beni adam yerine koymuyorsunuz
yada ne hali varsa görsün diyosunuz
iyilerin ismini verirdim ama olmaz herkes kendini bilir
ben bisey diyemem, bugüne kadar benimle ve ailemle ugrasanin hayati mahvoldu. önceden dedigim gibi biz mazlum bir aileyiz. burda benimle iyi anlasan kardeslerden Allah razi olsun benimle ugrasanlarada bisey dememe gerek yok kalbim rabbimle konusuyor zaten

yillardir düzelir derken daha hala devam ediyor, sanki hep suçlu benim, alttan aliyom iyilik yapiyom affediyom nerde bela arayan var beni buluyor:acpsnr: sadece dini bir forumda oldugumuz için sartlar biraz degisik ama hala devam ediyor, yetkili abilere bos yere sikayet etmeme gerek yok ellerinden bisey gelmezki, benim Rabbim var ona derdimi yanarim. o her seyi görüyor...

Hatalarim elbet vardir, ama ben buraya öfkemi arttirmak degil, aksine dini ögrenmek ve iyi dost edinmek
için geldim:)

Sizlerden özür diliyorum konuyu açmak istemezdim ama çok üzgün çaresiz ve öfkeliyim:uzgnm:
Bunları okuyunca Bende Üzüldüm Şimdi

Y Çevrimdışı

yoldaki_muhendis

NEVER GIVE UP!!
İslam-TR Üyesi
Bunları okuyunca Bende Üzüldüm Şimdi

kendi çektiklerim degilde beni en çok üzen/piskopat yapan babami bu hale getiren adamlar, onlar pasa gibi yasarken biz çok aci çektik ve çekiyoruzda.. onlar önce Allah sonra babamin sayesinde zengin oldular ama hiç biride babama yardim etmedi. önüne gelen vurdu anliyacagin.
o zamanlar küçüktüm ama devir degisti, simdi gelsinler bakalim...

E Çevrimdışı

Ebu Ubeyde bin Cerrah

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
konuyu açan ben oldugum için buraya yazayim dedim:uzgnm:
Rabbim bir kez daha bu günahkar kuluna yardim etti:uzgnm:

akhiler büyük yoldayim ve 110 km ile gidiyorum sonra trafik yavasladi bende 80'e kadar inebildim, olay burda basliyor, yollar tamirde oldugu için oraya bir yuvarlak yapmislar bende bilmiyom(galiba türkçesi dolambaç)hizla oraya girdim ve az kalsin kaza yapiyordum, hava yagmurluydu birde arkamdaki :mad:[...]:mad: beni yakindan takip ediyordu, yanimda annemde vardi:uzgnm: Allahtan bisey olmadi sadece ben soktayim. birde gelirken araba 3 defa bozula yazdi:acpsnr::uzgnm: oohhh çile bülbülüm çile:confused::bsmagryr:
Rabbim kimseye kaza yaptirmasin, hem araba hem yaya olmak üzere, ben yapmadigim halde hala titriyom:( bu arada araban Renault clio1
geçmiş olsun gardaş..

Y Çevrimdışı

yoldaki_muhendis

NEVER GIVE UP!!
İslam-TR Üyesi
geçmiş olsun gardaş..

sagol gardasim, yemin ederim azdaha kaza yapiyordum:krktm: elim ayam titredi ne yapacagimi sasirdim, bu aralar herkeste bir hiz meraki var, sehir içinde bile hizli gidiyorlar, Allah cümlemize yardim etsin. burda konustuguma bakma aslinda hala soktayim:uzgnm:

Y Çevrimdışı

yoldaki_muhendis

NEVER GIVE UP!!
İslam-TR Üyesi
arap camisinde 2'ci cuma'm

bu defada çok güzel geçti elhamdülillah:) her hafta daha çok müslüman kardes taniyom, bana hiç farkli bakmiyorlar aksine yillardir taniyormus gibi samimiler benimle, beni bagirlarina bastilar:)
merak etmeyin her cumaya gittigimi sizlerle paylasmiyacam, konu uzar, sadece sizlerle mutlu ani paylasmak istedim;)

arapça dersleride pazertesi, sali, çarsamba ve persembe günleriymis:kedicik: icham kardes bana dediki bir grup var onlar baya biliyor, seni 2 kisilik bir gruba koyayim dedi, bende hem utangaç hemde biraz konusma zorlugum var dedim, bosver dedi burda kimse sana bisey demez güven bana...

kendisindede konusma zorlugu varmis, bana çok israr etti, bak bi gel çok seveceksin:) sikinti çekmezsin, bir akhi vardi bana dediki istersen ilk gün bende seninle geleyim dedi ama icham yok dedi, kendisi gelmeyi basaricak buna eminim dedi:uzgnm::utan: Allah onlardan razi olsun:utan:
yarinde yemeye çagirdilar ama çok zor, utangaçligima ragmen baya bisey yaptim yemege gidemem:utan:, biraz dah gidip onlarla kaynasmam lazimki yemege rahat gideyim, tekrar çagirirlarsa giderim inchaAllah:hmmm:
haftaya arapça derslerim basliyor, lütfen temiz kalplerinizle bu kardesinize dua edin:):harika:

bu arada ilk cumami yazdigim mesaja yönetici olarak özellikle @Abdulmuizz Fida @eL_Muhacir ve @IsLaM4eVeR @Abdullah Yusuf vs vs abilerin bakmasini isterdim:(
baktilarsa cezakallahou hayr:) ama bakmadilarsa bilsinlerki üzüldüm:( Rabbim sahit sizleri abi gibi seviyom, çok isinizinde oldugunu biliyom ama vaktiniz olunca bakip bu garipi sevindirin inchaAllah:)

N Çevrimdışı

#Nurullah

Guest
Allah Resulü bir gün ashabına:

Cennetliklerin kimler olduğunu size bildireyim mi? diye sordu. Bildir ya Resulallah! dediler. Halk arasında hor görülüp hiçe sayılan, mütevazi her mü’mindir ki, o bir hususta Allah’a yemin etse, muhakkak Allah onun yeminini boşa çıkarmaz, doğrular.

Peygamberimiz ashabına tekrar sordu: Size Cehennem ehlini de bildireyim mi? Bildir ya Resulallah, dediler. Onlar iri vücutlu, katı yürekli, kaba davranışlı, gururlanarak yürüyen, kibirli kimselerdir.

[Buhari - Müslim]

Y Çevrimdışı

yoldaki_muhendis

NEVER GIVE UP!!
İslam-TR Üyesi
ve aleykum selam ve rahmetullahi ve berakatuhu maşeAllah akhi ne güzel kardeşler bulmuşsun Allah utangaçlığını hayırlı işlerine mani yaptırmasın kendini zorla cuma haricinde de gitmeye çalış mescide böyle böyle alışırsın zamanla : )

akhim eger sivasta böyle kardesler bulamazsam çok üzülürüm:( nedense ben araplarla daha iyi anlasiyom:p
dedigim gibi hafta içi arapça dersler için gidecem, hayirlisi, tez zamanda arapça konusup okumak istiyom:kedicik:
hem camiye git gel yapa yapa daha fazla kardeslerle tanisirim:)
fakat tek üzüntüm daha önce neden gitmemisim:uzgnm:

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Elhamdulillah senin adına çok sevindim Ahmed kardeşim.
İnşealah devam et, Cumua'larla sınırlı kalmamaya çalış inşeallah .

H Çevrimdışı

Horasani

اعيدوا إلى الحق سلطانه
İslam-TR Üyesi
arap camisinde 2'ci cuma'm

bu defada çok güzel geçti elhamdülillah:) her hafta daha çok müslüman kardes taniyom, bana hiç farkli bakmiyorlar aksine yillardir taniyormus gibi samimiler benimle, beni bagirlarina bastilar:)
merak etmeyin her cumaya gittigimi sizlerle paylasmiyacam, konu uzar, sadece sizlerle mutlu ani paylasmak istedim;)

arapça dersleride pazertesi, sali, çarsamba ve persembe günleriymis:kedicik: icham kardes bana dediki bir grup var onlar baya biliyor, seni 2 kisilik bir gruba koyayim dedi, bende hem utangaç hemde biraz konusma zorlugum var dedim, bosver dedi burda kimse sana bisey demez güven bana...

kendisindede konusma zorlugu varmis, bana çok israr etti, bak bi gel çok seveceksin:) sikinti çekmezsin, bir akhi vardi bana dediki istersen ilk gün bende seninle geleyim dedi ama icham yok dedi, kendisi gelmeyi basaricak buna eminim dedi:uzgnm::utan: Allah onlardan razi olsun:utan:
yarinde yemeye çagirdilar ama çok zor, utangaçligima ragmen baya bisey yaptim yemege gidemem:utan:, biraz dah gidip onlarla kaynasmam lazimki yemege rahat gideyim, tekrar çagirirlarsa giderim inchaAllah:hmmm:
haftaya arapça derslerim basliyor, lütfen temiz kalplerinizle bu kardesinize dua edin:):harika:

bu arada ilk cumami yazdigim mesaja yönetici olarak özellikle @Abdulmuizz Fida @eL_Muhacir ve @IsLaM4eVeR @Abdullah Yusuf vs vs abilerin bakmasini isterdim:(
baktilarsa cezakallahou hayr:) ama bakmadilarsa bilsinlerki üzüldüm:( Rabbim sahit sizleri abi gibi seviyom, çok isinizinde oldugunu biliyom ama vaktiniz olunca bakip bu garipi sevindirin inchaAllah:)
ve aleykum selam ve rahmetullah akhi sen ne yaptın ya arapça filan.benden önce öğreneyim deme sakin arapçayı :) şaka bir yana çok sevindim kardeşim inşaallah devam et o camiye cemaate . merak etme arablardan zarar gelmez. yemeğe de git ne utangaçlığı ;) :D

A Çevrimdışı

azzam

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Selamun Aleykum,
Ahmet kardes vallahi seni çok kıskandım. Keşke bizim buralarda da bahsettiğin arap kardeşlerden olsaydı da yanlarına sürekli gitseydim. Hem arapça öğrenirdim hemde canım sıkılmazdı. Maşallah inşaallah böyle dsevam edersin. Diğer kardeşlerin de söylediği gibi ziyaretini sadece cumayla sınırlandırma. Her gün gitmeye çalış.

Y Çevrimdışı

yoldaki_muhendis

NEVER GIVE UP!!
İslam-TR Üyesi
ve aleykum selam ve rahmetullah akhi sen ne yaptın ya arapça filan.benden önce öğreneyim deme sakin arapçayı :) şaka bir yana çok sevindim kardeşim inşaallah devam et o camiye cemaate . merak etme arablardan zarar gelmez. yemeğe de git ne utangaçlığı ;) :D

yok kardes sen benim utangaçlik yüzünden neyi yapmadigimi bi bilsen:utan:[top secret]:cool:
arapçayi ögrenmeye gelince:kedicik: okulda ingilizce ve espanyolca yaptim, fransizca zaten biliyom eee türkçeden hiç bahsetmiyom, yani kafam çok karisik merak etme sen benden önce ögrenirsin... ama rekabeti severim:D
yemegede gidemiyecem çünki çok sey yaptigim zaman kafam dönüyor,yani utangaçligima ragmen bir isi yaptigim zaman...
persembe aksami çok kafam dönmüstü az kalsin bayiliyordum, dua etmistim rabbim niyet hayir akibet hayir cumaya gitmeme yardim et, yardim ettide:asik: zaten bas dönmesi için ilaç kullaniyom:uzgnm:
zaten araplarin yemek ziyafeti çok olur:kedicik: inchaAllah baska zaman giderim:p

Y Çevrimdışı

yoldaki_muhendis

NEVER GIVE UP!!
İslam-TR Üyesi
Selamun Aleykum,
Ahmet kardes vallahi seni çok kıskandım. Keşke bizim buralarda da bahsettiğin arap kardeşlerden olsaydı da yanlarına sürekli gitseydim. Hem arapça öğrenirdim hemde canım sıkılmazdı. Maşallah inşaallah böyle dsevam edersin. Diğer kardeşlerin de söylediği gibi ziyaretini sadece cumayla sınırlandırma. Her gün gitmeye çalış.

kıskanma be abi:) bu kadar acıya/sıkıntıya ragmen ufak bir mutluluk/ huzur kaynagi buldum:kedicik: meger ben yillardir bu güzel mescidden/içindekilerden habersizmisim:( burda bir arap kardes bana çok israr etti bak bi gel çok güzel, seveceksin kimse seninle ugrasmaz dedi, Allahima sükürler olsunki dedigi gibi oldu:kedicik: haftada 5 defa gitmeye çalisacam inchaAllah;) kimse darilmasin ama ben arap camisinde namaz kilmayi daha çok seviyom:) arap camisine giden anlar:kedicik:

Y Çevrimdışı

yoldaki_muhendis

NEVER GIVE UP!!
İslam-TR Üyesi

akhim babama en çok kötülük yapanlarin arasinda araplarda var, yani her milletin iyiside var kötüsüde, suanki kaldigimiz yerdekiler asagi yukari zararsiz ama eskiden kaldigimiz yerdekilerin yaptiklarini hayal bile edemezsin/niz:krktm:

Y Çevrimdışı

yoldaki_muhendis

NEVER GIVE UP!!
İslam-TR Üyesi
korktugum basıma geldi

gerek siteye kayit oldugumdan beri, gerekse sıkıntılarımı anlatdiktan sonra aranızda sempati kurdum ve @Ahmed kardesimin dedigi gibi kendimi sevdirdim... Rabbim ondan ve onun gibi benimle iyi anlasanlardan razi olsun...

üyeleri ben farkli gruba ayiriyom:

bir benimle konusan, sohbet eden, sakalasan, kalp kirmamaya çalisan, karsilikli dualasan vs vs
bir benimle fazla konusmayan, konustugu zamanda üstü kapali beni üzüp kalbimi kiran, kirk yilda bir dua eden, en çok benim konustugum,tartistigim kisilere dua eden vs vs
birde beni hiç sallamayan, ne mesaj, ne dua ne hal hatir sorma vs vs

dedigim gibi ben buraya ne düsman bulmaya ne (dua) yarisi yapmaya geldim, eger düsman olacaksaniz yanlis adami seçtiniz

beni üzenlerin isimlerini söylemedim, söylememde, utanmalarini istemem ama kaç defa üstü kapali özür dilemelerini söyledim hiç ses çikmadi... özelden bile mesaj gelmedi, insan bukadarmi kibirli olur, ben hata yapsamda yapmasamda hemem özür dilerim helallik isterim
demek imtihanim daha bitmemis sabretmeye devam ama size tavsiyem elime sakin düsmeyin....

fransada okul hayatim 13 sene sürdü, sıkıntılarımı azda olsa sizlerle paylastim, hep asagilandim, beni hep hor gördüler, kimse benimle konusmazdi, ben hep güler yüzlü olup içden aglardim, ilerde bu kan aglama olacak, suanda öyle...:uzgnm:

@Abdulmuizz Fida hocami abi gibi görüp sevdim buna Allah sahit, bir mesajinda bana demistiki üyelerin yaptigini abartiyosun, abi 13 sen ayni muameleye maaruz kalirsan inan sende aynisini yapardin....
savas altinda büyüyen çocuk gibi...:uzgnm:

sans-titre.png

kafama takmiyodum baslarda sonra takmaya basladim ve olan oldu, moralim çok kötü bozuk, istagim kaçti, zayiflamaya basladim, annem diyor oglum ne var noldu, bende yok bisey deyip kan aglamaya devam ediyom:uzgnm:

herkesin dedigi gibi kötüler heryerde var ama böyle güzel bir sitede nasil bariniyorlar anlamiyom, ün saliyorlar
ben herkesle iyi geçinmeye, hal hatir sormaya, kalp kirmamaya çalisirim onlar ise...
herkes kalbinde ne varsa öyle konusur, burda dini seyler paylasmak güzel ama eger sen dini anlamadiysan...
ahirette görüsürüz

iyi olanlar kendilerini tanirlar, kötülerde
ben beddua etmiyom, ama Rabbim görüyor

Y Çevrimdışı

yoldaki_muhendis

NEVER GIVE UP!!
İslam-TR Üyesi
Selamun aleykum.Empati yapmak zor iş güzel kardeşim.

aleykum selam kardesim, akhi okadar aciya ragmen ben gene iyi davraniyom, sempati olup kalp kirmamaya çalisiyom
bilmem farkettinmi ama birine ufak bisey yapsam hemen özür dilerim, yapmasam bile dedigim oldu
sence özür dilemek bana bisey kaybettirirmi
ben kibirli degilim, kendimi hep asagi görürüm buda bazilarinin isine gelir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...