Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Soru Misk, Koku, Esans Tavsiyesi Verir misiniz?

S Çevrimdışı

Salim Suheyb

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ud kokusu dedigimiz oud veya ud malaki mi veya farkli ud kokusuysa tam ismi ne. Ud malaki diye satilan var cok guzel tavsiye ederim.

Alketa Çevrimdışı

Alketa

2024 Resmi Kitap Sponsoru
İslam-TR Üyesi
Zehratu'l Halic

zehratul-halic.jpg
04052016202658.jpeg
zehratul-halic-ar.jpg

Ooo hocam zehratu'l halic kullaniyorsumuz demeko_O

Ubeyd Çevrimdışı

Ubeyd

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ud kokusu dedigimiz oud veya ud malaki mi veya farkli ud kokusuysa tam ismi ne. Ud malaki diye satilan var cok guzel tavsiye ederim.

Ud'un türleri onlar.Ud yani oud genel olarak ağır bir koku.Ama doğal ve rahatlatıcı genel olarak ağır denebilir ama sevilir.Bu gün çok pahalı markaların Ör: Tom Ford gibi parfümler oud kokusu kulllanmaktalar.Küçük bir arama yapıp Tom Ford'un fiyatlarına bakabilirsiniz.Oldukça ucuz(!)

K Çevrimdışı

kulub

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Burada paylaşılan bütün kokular sentetik sentetik kokular demek kanserojen kokular demektir içerisinde vücuda zararlı maddeler bulunur. %100 saf koku isteyeni yönlendirebilirim.

فرقان Çevrimdışı

فرقان

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Paran varsa :) ;
UD ESANSI (3 CC)

FİYATI 650 TL

benim sık sık kullandığım ise , mucahid ,burbery, ve diezel bunlarında esansı yapılıyor.Alkolsüz
kutusu 650 olması lazım kücük şişe ne sebeble 650 tl olsun

musafir Çevrimdışı

musafir

Üye
İslam-TR Üyesi
mücahid, n70, cuma rüzgarı, zümrüt. ya kardrşler şu şişelere hayıflanıyorum.evde var bi düzine boş.. eskiden seyar tezgahta koku satanlar olurdu. şişenin verirdin istedğin kokuyu doldururdu. şimdi pek göremiyorum. gece namazı da kılalım. :)

İkrime Çevrimdışı

İkrime

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Şuan Zühre kullanıyorum , bitince Arf almayı düşünüyorum kokucu ibrahimden

P Çevrimdışı

Pamuhoca

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Burada paylaşılan bütün kokular sentetik sentetik kokular demek kanserojen kokular demektir içerisinde vücuda zararlı maddeler bulunur. %100 saf koku isteyeni yönlendirebilirim.
Sizin dediğiniz gibi olsaydı Dünyada ki herkes Kanser olurdu. Parfum kullanan herkes kanser olmuştu. Biliyorsan konuş bilmiyorsanız Atıp tutma lütfen.

P Çevrimdışı

Pamuhoca

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Öneri Koku olarak Premium Beyaz Misk abiyad - ikra kokusu - Hadimi kokusu - oud Rumi (Kalıcı ve yoğun ) oud delux feyzan - Abikevser kokusu - tatlı kokular seçerseniz lux makamı ibrahim Feyzan. Feyzan buse - çiçek kokuları severseniz feyzani -Nesim aksa-Hanımeli -frezya

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
Öneri Koku olarak Premium Beyaz Misk abiyad - ikra kokusu - Hadimi kokusu - oud Rumi (Kalıcı ve yoğun ) oud delux feyzan - Abikevser kokusu - tatlı kokular seçerseniz lux makamı ibrahim Feyzan. Feyzan buse - çiçek kokuları severseniz feyzani -Nesim aksa-Hanımeli -frezya

bu işin doğayen i olarak size birşey sormak istiyorum,yıllar önce şadırvan da esans satan bi abiden koku almıştım açık yeşilimsi olan, kokusu hafif ve ferahlatıcı idi hani yağmurdan sonra temiz bir hava olur ya iç açıcı o tarz bir koku hatta kardeşler bana bu kokuyu nereden aldın diye ısrarlarına dayanamayıp 5 6 şişe hediye almak zorun da kaldım. Bitince tekrar alayım dedim abi den bir tek o vardı dedi bir daha öyle bi kokuya rastlamadım

Kürt olan Bir kardeşin kuranı kerimini almıştım okumak için arasın da çok güzel kokan bir ot vardı isminin ne olduğunu sorduğum da ''ındaku''demişti.Hatta ALLAH Resulu s.a.v bu otun üzerin de abdest aldığını da demişti.Ne kadar doğru bilemiyorum ama çok güzel kokuyordu.Türkçe ismin karşılığını bilmiyorum diyordu.O otun da esansı olsa güzel olurdu

P Çevrimdışı

Pamuhoca

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
kokularda renk değişebiliyor. yani aynı kokuyu farklı yerde farklı renkte bulabilirsin o yüzden rengine göre kokuyu bulman çok zor
Zehratül haliç yeşil renk fakat baharatlı bi koku.
nesi aksa mavi yada yeşil olabiliyor senin dediğin kokuya yakın bi koku.
Feyzan esans da yağmur sonrası diye bi koku var istediğin gibi kokar diye düşünüyorum.
Feyzan Esans da yeni kokulardan Fatih Sultan Kokusu Esansı da çok güzel öneriyorum.
bir de yeni koku olarak Yavuz Selim Kokusu Esansı var süper . ilk başı değil de sürdükten sonra muhteşem bir koku oluyor. tabi ki bu zevk meselesi. herkese göre değişir beğenip beğenmemek.

oud kokularından Oud Vezir e bakabilirsin kutsal toprakları hatırlatır
miskül rose kokusu ise sizi tavaf alanında hissettiriyor. kaliteli esansı bulacağınız yegane yerlerden biri: feyzanesans.com

Üst Ana Sayfa Alt