Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Soru Musallatlı Kardeşinize Tavsiyelerde Bulunur musunuz?

Ebu Selman et-Turkî Çevrimdışı

Ebu Selman et-Turkî

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi

Ebu Selman et-Turkî

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
sen nie akhi sitede az aktifsin yaw seni daha çok görmek isterizi bilmemde istiyorum : ) o saçma oyunuda oynamon dimi artık
Şu sıralar yoğunum akhi işler güçler falan :) O oyunu da sildim attım artık vakit öldürmüyorum :)

Hergun bakara suresini okumaniz gerekli.Programi duzenli yapmanz gerekli.Baska yolu yok.
Rukye oluyormusunz
Bu işten anlayan birinin yanına gitmem Nisandan önce pek mümkün değil, yaklaşık 4 senedir çektiğim için alıştım açıkçası korkmuyorum onlardan, 3 ay daha İnşeAllah sabredebilirim.

E Çevrimdışı

eslem berire

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Şu sıralar yoğunum akhi işler güçler falan :) O oyunu da sildim attım artık vakit öldürmüyorum :)

Bu işten anlayan birinin yanına gitmem Nisandan önce pek mümkün değil, yaklaşık 4 senedir çektiğim için alıştım açıkçası korkmuyorum onlardan, 3 ay daha İnşeAllah sabredebilirim.
Sabretmek boylemi oluyor
Onlara karsı kuranla buyuk bir mucadele vermeniz gerekir .
Onlar sizden neden korkmuyor ? Hic düsündunzmu ?
Kuran okuyan bir insanda barınamax.

Ebu Selman et-Turkî

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Sabretmek boylemi oluyor
Onlara karsı kuranla buyuk bir mucadele vermeniz gerekir .
Onlar sizden neden korkmuyor ? Hic düsündunzmu ?
Kuran okuyan bir insanda barınamax.
Kur'an okuyorum elbette, Allah azze ve celle'nin kelimesine sığınmadan nasıl yaşayabilirim? Subhanallah.

Ebu Selman et-Turkî

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi

Ebu Selman et-Turkî

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi